Majówka to przeżytek! Ogłaszamy erę NAJÓWKI!

Dlaczego NAJÓWKA?

Bo w niej wszystko jest NAJ: najlepsze domy, najlepsze apartamenty, najniższe ceny, najszersza oferta, najpiękniejsze lokalizacje, najatrakcyjniejsze miejsca, najciekawsze atrakcje, najcudowniejsze widoki...

Podsumowując: NAJÓWKA to najlepsza opcja dla Ciebie!

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Zarezerwuj N:ajówkę już dziś!

Cała procedura jest bardzo prosta:

  1. Wybierasz jeden z 27. europejskich krajów lub już wybrany ich szczególny region.
  2. Zaznaczasz daty pobytu od 27.04 do 04.05 oraz wybierasz liczbę osób.
  3. Jeśli szukasz obiektów o specyficznych cechach, masz duży wybór filtrów, które przesortują oferty dla Ciebie.
  4. Wybierasz obiekt wakacyjny, klikasz rezerwuj i gotowe! Można już pakować torby na wyjazd!

N:ajówka

Wybierz NAJlepszy kierunek na Najówkę!

Najówka w Chorwacji

 

Najówka we Włoszech

 

Najówka w Polsce

 

Najówka w Czechach

 

Oferta na N:ajówkę

Prezentujemy Ci szeroki wybór domów i apartamentów w całej Europie. Możliwości wyboru są naprawdę ogromne – a dzięki licznym filtrom, będziesz mógł zarezerwować najbardziej pasującą dla Ciebie ofertę. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Warto dodać, co jest atutem naszych obiektów urlopowych. Otóż, wszystkie kwatery NOVASOL są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty i meble (dotyczy to również kuchni). Kolejną zaletą jest prywatność. Wynajmując dom lub apartament, masz pewność, że miejsce zamieszkania będzie użytkowe tylko przez Ciebie i Twoich najbliższych. Nie ma takiej możliwości, że ktoś zostanie do Was dokwaterowany, czy np. będziecie dzielić wspólną łazienkę czy kuchnię! Są jednak obiekty, które dzielą wspólną działkę – jednak samo miejsce zamieszkania jest tylko do Twojej dyspozycji. Kolejnym atutem naszych kwater są różne dodatkowe udogodnienia. Wiele z naszych obiektów posiada własne, ogrody, baseny, sauny, jacuzzi, tarasy, sale fitness i wiele innych atrakcji, które z pewnością umilą pobyt. Szeroki wybór lokalizacji, to kolejny plus oferty NOVASOL. Domy i apartamenty, znajdziecie (oprócz tego, że w całej Europie) zarówno w centrach dużych, atrakcyjnych miast, jak i na ich obrzeżach, w małych miasteczkach, a nawet z dala od cywilizacji np. w głębi lasu. Naprawdę jest z czego wybierać!

N:ajówka

Gdzie jechać na N:ajówkę

To już zależy tylko od Ciebie! Możemy jednak udzielić kilku wskazówek:

  • Jeśli lubisz ciepło, sprawdź ofertę w Europie południowej (Włochy, Hiszpania, Grecja, południowa część Chorwacji), gdzie podczas N:ajówki, temperatury osiągają 20 stopni i więcej.
  • Jeśli chcesz odpocząć na łonie natury i lubisz długie wędrówki – polecamy Szwecję, Czechy, Polskę, a także Niemcy. To właśnie w Niemczech znajduje się kilkanaście niewysokich pasm górskich, które zachwycają swoim urokiem i kilometrami tras turystycznych.
  • Jeśli lubicie spędzać czas w większej grupie – sprawdźcie ofertę dużych domostw lub wiosek wakacyjnych, które znajdziecie praktycznie w każdym kraju. Wiadomo, że w grupie to i pogoda nie ma znaczenia, a liczy się klimat!
  • Lubisz zwiedzać piękne zabytki oraz miasta – w dowolnym kraju Europy znajdziesz to czego szukasz, przy czym szczególnie polecamy Francję oraz Włochy.
  • Jesteś amatorem rowerowych wojaży – z pewnością do gustu przypadnie Ci Dania, Holandia i południowa część Norwegii.
  • Nade wszystko lubisz wędkarstwo – Szwecja, Norwegia i Finlandia to bogactwo jezior.

N:ajówka

Na N:ajówkę z psem

To również atut naszej oferty. Po wybraniu (oprócz ilości osób) „liczby zwierząt", pojawi Ci się pełna oferta obiektów, do których można śmiało przyjechać z domowym ulubieńcem. Takie obiekty, najczęściej posiadają dużą działkę – dzięki temu spędzisz dużo czasu na świeżym powietrzu, mimo że nie opuścisz terenu domu.

N:ajówka

N:ajówka w Polsce

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – nie trzeba jechać na drugi koniec Europy, aby wypocząć! W naszym pięknym kraju, znajdziecie prawie 600 obiektów, które już czekają na Wasz przyjazd. Dodatkowy atut: Grill w Polsce nigdzie indziej tak nie smakuje!