Zniżki w Norwegii

Rezerwuj domki wakacyjne i korzystaj z rabatów

Wybierając się na wakacje w Norwegii z NOVASOL, nie tylko zamieszkacie w komfortowych warunkach, ale i będziecie mogli okazję poznać ciekawe atrakcje kraju po obniżonych cenach. Nasi Klienci otrzymują, w pakiecie z noclegami, zniżki i dodatki do wielu atrakcji na terenie całego kraju. Poniżej znajdziecie pełną listę.

Blaafarveværket - 20-25% zniżki na atrakcje 

Blaafarveværket to muzeum oferujące możliwość przeprowadzania różnych doświadczeń. Znajduje się tu mnóstwo ciekawych atrakcji dla całej rodziny, a całość położona jest godzinę jazdy samochodem od Oslo. Obiekt powstał w 1772 roku, kiedy znaleziono tutaj rudę kobaltu. W części podziemnej obiektu, organizowane są wycieczki śladami górników wraz z przewodnikiem. Podczas wędrówek poznacie atrakcje takie jak "pływające" szklane podłogi i pierwszy podziemny most wiszący w Norwegii. Blaafarveværket oferuje szereg atrakcji dostosowanych dla dzieci w każdym wieku, kilka restauracji z domowym jedzeniem i wystawy dzieł sztuki. Aby uzyskać zniżkę, wystarczy okazać dokumenty najmu NOVASOL. Więcej o muzeum i kopalniach dowiecie się tutaj:
www.blaa.no/en 

Kopalnia

 

Akwarium Atlanterhavsparken w Alesund

Atlanterhavsparken w Ålesund (polecamy także nasze domki w Alesund) jest jednym z największych i najbardziej charakterystycznych akwariów w Europie. W 2013 i 2015 roku park został uznany za najlepsze akwarium w krajach skandynawskich. Obiekt położony jest tylko 3 km na zachód od Ålesund, i oferuje wspaniały widok na Ocean Atlantycki. Czeka tu na Was 11 akwariów ukazujących życie oceaniczne. Park jest otwarty przez cały rok i oferuje codzienne programy rozrywkowe, takie jak pokazy nurkowania i połów krabów. Aby umilić wspólne chwile w akwarium, Klienci NOVASOL otrzymają kawę, a najmłodsi wodę mineralną. Więcej o atrakcji dowiecie się tutaj:
http://atlanterhavsparken.no/en

Akwarium

Hardanger Eventyr

Hardanger Eventyr znajduje się w wiosce Nå w Ullensvang i oferuje ciekawe możliwości spędzenia wolnego czasu w spektakularnym, naturalnym otoczeniu. Rezerwując nasze obiekty wakacyjne, otrzymacie zniżkę 10% na następujące atrakcje

  • Wycieczka trasą hikingową – jest to ulubiona trasa królowej Sonji w tym regionie. Trasa z Røte (w Kinsarvik) do Lofthus prowadzi przez lasy, góry i ogrody owocowe. Trasa jest średnio wymagająca i trwa ok. 6-7 godzin. 
  • Wycieczka na Aga - wypełniona zajęciami i dobrym jedzeniem atrakcja. Zostaniecie poprowadzeni przez naturalne krajobrazy i będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w łucznictwie, rzucie toporem i pływaniu w źródle Mądrości. Cena obejmuje także tapas z Hardanger z lokalnymi potrawami i napojami. Sama podróż nie jest wymagająca i trwa ok. 5 godzin. 
  • Przelot helikopterem - odczas wycieczki będziecie przemierzać majestatyczne góry i wodospady. Kiedy w końcu postawicie stopy na ziemi, skosztujecie pyszne tapas z Hardanger oraz miejscowy cydr. Wycieczka trwa ok. 4 godzin.

Aby uzyskać zniżkę, wystarczy okazać dokumenty najmu NOVASOL. Więcej o atrakcjach dowiecie się tutaj: https://www.hardangereventyr.com/  

Hardanger Eventyr

20% zniżki na atrakcje w Parku Olimpijskim w Lillehammer

Lillehamer w 1994 roku było gospodarzem Olimpiady zimowej. Specjalnie na tę okazję wybudowano nowoczesną infrastrukturę sportową, która dziś jest jedną z największych atrakcji turystycznych miasteczka. Klienci NOVASOL mają dodatkową zachętę aby odwiedzić to miejsce, a mianowicie 20% rabat na wybrane atrakcje: wejście na skocznię narciarską (można z niej podziwiać wspaniały widok), tor bobslejowy, tor saneczkowy oraz wycąg krzesełkowy.

Zniżki na kursy w ramach programu Learn2

Naucz się czegoś nowego podczas wakacji - możesz skorzystać z kursów w Learn2. Wybierz spośród jazdy na nartach, joggingu, jazdy na rowerze, windsurfingu, wspinaczki lub kajakarstwa. Wszystkie sporty kładą nacisk na technologię sportową. Trenerzy to byli najlepsi sportowcy. Kursy są oferowane w całym kraju i odbywają się w małych grupach.

10% zniżki na wynajem nart i rowerów

 

SPORT 1 na Sjusjøen to górski sklep z pełnym asortymentem, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki pieszej, wędkarstwa oraz narciarstwa biegowego. Sklep sportowy ma duży i szeroki wybór  produktów, które przydadzą się Wam podczas uprawiania różnych aktywności na łonie natury. Zimą, w sklepie jest także możliwość wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a latem wypożyczenia rowerów. Sklep jest otwarty codziennie. Godziny otwarcia sklepu można znaleźć tutaj: https://sport1.no/butikker/sport-1-sjusjoen/

10% zniżki na wstęp do kościoła św. Andrzeja

Jest to jedyny klepkowy kościół w Norwegii i jednocześnie jest to najważniejszy zabytek kraju. Znajdziecie go w miejscowości Borgund, w regionie Sogn i Fjordane. Więcej o kościele przeczytacie tutaj: www.stavechurch.com/en/borgund 

Kościół św. Andrzeja

Sjusoen Husky Tours

Wypróbuj psie zaprzęgi w pięknej górskiej scenerii Sjusjøen, tylko 2,5 godziny jazdy samochodem od Oslo. To wspaniały sposób na doświadczanie natury w interakcji ze zwierzętami. Zaprzęgi są złożone z 6-8 psów i są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z Sjusjøen Husky Tours. Dzieci powyżej 13 roku życia mogą jeździć samodzielnie, a dzieci poniżej 13 roku życia mogą być jedynie pasażerami. Trasy mają długość 6, 15 lub 30 km. Gorące napoje i tradycyjne skręcane pieczywo czekają na Ciebie po podróży. Zniżka obowiązuje tylko od poniedziałku do piątku przez cały rok (nie w czasie ferii zimowych, świąt wielkanocnych i świąt Bożego Narodzenia / Nowego Roku). Okazując dokumenty najmu NOVASOL, otrzymacie zniżkę 10% na podróż psim zaprzęgiem

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach