Promy do Szwecji - Unity Line

Jeżeli wybierasz się do Skandynawii, z pewnością poszukujesz połączenia promowego. Dzięki najszej współpracy z przewoźnikiem promowym możesz dostać się do Szwecji czy Norwegii wygodnie, a na dodatek w korzystnej cenie! Sprawdź ofertę Unity Line.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

35 % rabatu dla klientów NOVASOL

Wybieracie się na wakacje do Szwecji lub planujecie dalszą podróż na urlop w Norwegii? Jeżeli zarezerowaliście już domek NOVASOL w Szwecji lub Norwegii, możecie uzyskać aż 35% rabatu na prom od Unity Line! Wystarczy dokonać rezerwacji promu pisząc wiadomość mailową do działu Telefonicznej Obsługi Rezerwacji (rezerwacje@unityline.pl) oraz przesłać do Unity Line kopię potwierdzenia rezerwacji domu od NOVASOL, rezerwacja musi być potwierdzona wpłatą przynajmniej pierwszej raty – wówczas na podstawie kompletu danych, rabat na rezerwację promu zostanie odpowiednio naliczony.

Już teraz sprawdź rozkład promów Unity Line na stronie internetowej.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Skandynawii

Na wakacje do Szwecji

Szwecja to nie tylko raj dla wędkarzy. Chociaż znajdziecie tu oczwiście zarówno bogate w ryby jeziora i rzeki, jak i fantastyczne wybrzeże, to inne zasoby naturalne szwecji są równie warte docenienia. Piękne lasy obftujące w grzyby i leśne owoce mogą stanowić wyjątkowe tło dla jesiennych wakacji. Szwecja to idealna destynacja dla osób lubiących aktywnie spedzać czas. Ścieżki rowerowe i trasy wędrówkowe zadowolą kazdego amatora czynnego wypoczynku. Wakacje w Szwecji z pewnością dostarczą Wam tego, czego oczekujecie od wypoczynku, niezależnie od pory roku.

Na wakacje do Norwegii

Korzystając z promu do Szwecji, wystarczy pojechać trochę dalej, a dostaniecie się do wyjątkowej krainy Norwegii. Norwegię znamy wszyscy z zapierających dech w pierszach widoków - zorzy polarnej, fiordów, dziewiczej przyrody. Jednak Norwegia to o wiele wiecej. Wyjątkowa kuchnia, sympatyczni ludzie i oczywiście, wędkowanie w Norwegii. Cudowne łowiska w rzekach, jeziorach i na otwartym morzu zaspkoją ambicje kazdego wędkarza. Wakacje w Norwegii to wspaniały pomysł dla całej rodziny.

Dom wakacyjny w Szwecji

 

Unity Line - Morskie Podróże do Skandynawii

Unity Line to jeden z największych bałtyckich armatorów, którego promy łączą Polskę ze Szwecją. Wchodzi w skład grupy kapitałowej Polskiej Żeglugi Morskiej i w jej ramach zarządza siedmioma promami. Struktura floty umożliwia zarówno przewozy pasażerskie, jak i obsługę rynku cargo (w której jest liderem), a kursy odbywają się na dwóch liniach: Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg. 

Unity Line

Podróż z widokiem na morze

  • Promy Unity Line to nie tylko transport. W trakcie rejsu możesz wynająć wygodną kabinę i odpocząć przed dalszą drogą. Do wyboru są pokoje standardowe i przestronne kabiny De Luxe. Wszystkie są klimatyzowane, posiadają własne łazienki i dodatkowe udogodnienia, które różnią się w zależności od typu pomieszczenia. Nie bez powodu Polonia i Skania nazywane są pływającymi hotelami! 
  • Świeże, morskie powietrze wzmaga apetyt! Dlatego na promach są restauracje àla carte, bary z przekąskami i kafeterie. Szefowie kuchni mają wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim kochają gotować. Koniecznie zajrzyj do restauracji Royal na Polonii bądź Bon Appétit na Skanii – to tam możesz spróbować ich popisowych dań. 
  • Rejs to świetna okazja na zakupy! Tym bardziej, że w pokładowych sklepach znajdziesz swoje ulubione produkty w cenach niższych niż na lądzie. W asortymencie są dostępne m.in. kosmetyki, słodycze, alkohole, zabawki i biżuteria. 
  • Na promach Unity Line znajdziecie, niezależnie od wieku, doskonałą rozrywkę. Dorosłych z pewnością zainteresują pokazy artystyczne, występy zespołów i dyskoteki do białego rana. Dzieci także nie będą się nudzić, bo czekają na nie kąciki zabaw, którym patronuje sympatyczny łoś Olaf. W okresie wakacyjnym – w każdy czwartek, piątek i sobotę – animatorzy przygotowują zaś bajkowy program zajęć.
  • Atutej Unity Line jest elastyczność. Promy Polonia i Skania pokonują trasę w ruchu wahadłowym, dzięki czemu podróżni mają do wyboru kurs dzienny i nocny. Przewożone są nie tylko samochody, ale także rowery i motocykle.

Stale w ruchu

Miłość do morza sprawiła, że Unity Line w 2001 roku podjęło się realizacji regat (od 2017 roku noszą imię Piotra Waszczenko, byłego prezesa firmy). Przez kilkanaście lat wzięło w nich udział tysiące żeglarzy z całego świata. Pasją armatora jest także golf, stąd coroczna organizacja turnieju Unity Line Ryder Cup. Bycie w ruchu oznacza dla Unity Line rozwój, a ten niewątpliwie jest w planach firmy na kolejne lata.  

| Edycja
(Pierwsza publikacja )