Jeszcze nie masz planów na wakacje? Nie daj się zwieść stereotypom i wybierz SKandynawię! W naszej ofercie znajdziesz wiele, atrakcyjnych cenowo domów wakacyjnych, a od TT-Line otrzymasz rabat na prom! 

Kliknij by aktywować kartę

Promy - TT-Line

25 % rabatu dla klientów NOVASOL

Dla Klientów NOVASOL, którzy dokonali rezerwacji i wybierają się na tegoroczne wakacje do Szwecji przygotowaliśmy ofertę specjalną – teraz możecie skorzystać również z 25% rabatu na przejazd promem TT-Line i zarezerwować swój bilet już dziś. Rabat obowiązuje przy rezerwacji domu wakacyjnego NOVASOL w Szwecji lub Norwegii, na przejazdy promowe na wszystkich trasach.

UWAGA: Rabat nie może zostać połączony z innymi promocjami TT-Line i obowiązuje jedynie od ceny podstawowej. Rabat dotyczy tylko rezerwacji promowych zakładanych bezpośrednio na stronie www.ttline.com, lub telefonicznie poprzez Biuro Obsługi Klienta TT-Line.

 

Jak skorzystać z rabatu?

Bilety można rezerwować na stronie www.ttline.com. W okienku Kod Kampanii prosimy o wpisanie kodu rabatowego, któryod nas otrzymacie po zakończeniu procesu rezerwacyjnego domu wakacyjnego w Szwecji lub domu wakacyjnego w Norwegii. Kod rabatowy przeznaczony jest wyłącznie dla klientów NOVASOL. Rezerwacji na przejazd można również dokonać pod numerem +48 91 326 35 15 lub drogą e-mailową pod adresem: pax.pl@ttline.com.

TT - Line - wyjątkowa podróź do Szwecji!

TT-Line ma bogate i długie doświadczenie w świadczeniu usług promowych na rynku niemieckim i szwedzkim. Od roku 2014 TT-Line oferuje bezpośrednie połączenie promowe ze Świnoujścia do Trelleborga, oferując swoim Pasażerom wysoką jakość usług przy atrakcyjnej cenie. Z TT-Line, Państwa wakacyjna przygoda rozpocznie się już w trakcie rejsu na promie.

Rejs z TT-Line to nie tylko przeprawa przez Bałtyk, ale fantastyczna przygoda i emocje, jakie towarzyszą podróży promem. Na statku macie okazję spróbowania pysznych dań w promowej restauracji oraz skorzystania z oferty sklepu SEA&SAVE Bordshop. Pasażerowie ceniący sobie wypoczynek mogą cieszyć się słońcem na pokładzie promu lub chwilą relaksu w strefie wellness. Rejs nocny można spędzić w wygodnej i komfortowej kabinie. Na pokładzie promu równie mile widziane są zwierzęta, nie rezygnujcie więc Państwo z podróży z ulubionym pupilem. W swojej ofercie TT-Line posiada kabiny przeznaczone specjalnie do przewozu zwierząt domowych, należy jedynie pamiętać o rezerwacji takiej kabiny z wyprzedzeniem.

TT-Line eksploatuje sześć promów w dwóch klasach, tak, aby zaspokoić oczekiwania i gusta różnych Klientów oraz, aby oferta była z jednej strony atrakcyjna cenowo (kategoria Comfort), a z drugiej zapewniała wiele atrakcji (kategoria Premium). Niezależnie od wyboru rejsu i promu, TT-Line oferuje przytulne i komfortowe kabiny z łazienkami, dobrą kuchnię, możliwość przewozu zwierząt oraz atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy na pokład!