Konkursy i promocje NOVASOL

Poniżej znajdziesz informacje o prowadzonych i zakończonych już konkursach oraz promocjach organizowanych przez NOVASOL. Sprawdź co i jak możesz wygrać lub jaki bonus możesz uzyskać. Śledź naszą stronę na bieżąco i weź udział w zabawie! Do wygrania zawsze wartościowe nagrody!

Promocja - dopłacamy do wakacji w Polsce

Drodzy Klienci,

zdając sobie sprawę z obaw związanych z podróżą poza granice naszego kraju a jednak mając na uwadze, że wypoczynek wakacyjny przyda się w tym roku każdemu, zdecydowaliśmy się dopłacić Wam za wakacje w Polsce! Tylko teraz mamy dla Was bon wakacyjny na kwotę aż 400zł. Może z niej skorzystać każdy, kto zarezerwuje nasz dom lub apartament w Polsce, niezależnie czy podróżuje z dzieckiem czy nie 😊

Jak uzyskać zniżkę? To bardzo proste! Dokonując rezerwacji obiektu z oferty "Domy i apartamenty wakacyjne w Polsce", po wyborze płatności, kliknijcie przycisk "Wykorzystaj kod rabatowy", a następnie wpiszcie kod: 2051892. Rabat automatycznie obniży Waszą kwotę o 400 zł.

Rabat obowiązuje na terminy pobytu (minimum tygodniowe) z dniem przyjazdu do 15.08.2020, a oferta zniżkowa jest ważna na rezerwacje zakładane do dnia 31.07.2020.

 

Zakończone konkursy!

Konkurs filmowy - Wypoczywaj i nagrywaj (edycja 2018)

"Wypoczywaj i nagrywaj" to konkurs specjalnie dedykowany Gościom domów i apartamentów wakacyjnych NOVASOL. 

Podczas wakacyjnego wypoczynku coraz częściej oprócz robienia zdjęć, uwieczniamy swoje urlopowie wspomnienia w formie video. Czekamy właśnie na takie nagrania! Pokaż nam, jak spędzasz wakacje z NOVASOL, jak w indywidualny sposób spędzasz swój czas, pokaż nam swobodę i radość. Pokaż nam, dlaczego Twój urlop z NOVASOL jest tak wyjątkowy! 

Kliknij w link i przejdź do strony konkursu "Wypoczywaj i nagrywaj"

 

GRA O DOM - zakończono

Konkurs "Gra o dom" został już zakońcony. Gratulujemy zwycięzcom.

WAKACYJNE REWOLUCJE - zakończono

Konkurs Wakacyjne rewolucje była prawdziwą szansą na zrewolucjonizowanie Twoich wakacji!

 

| Administrator
(Pierwsza publikacja )