Dania - domy ze wstępem do Aquaparku gratis

Wakacje w Danii to dobry pomysł na urlop o każdej porze roku. Oczywiście latem, gdy pogoda nas rozpieszcza, możemy skorzystać z przepięknego wybrzeża o drobniutkim piasku i morskich kąpieli. Jeżeli jednak zdecydujemy się na wynajem domu wakacyjnego w Danii poza sezonem wakacyjnym, warto zagwarantować sobie inne, równie przyjemne atrakcje. Domy wakacyjne ze wstępem do Aquaparku w cenie umożliwią Wam aktywne spędzanie czasu i niezapomniane wrażenia dla całej rodziny.

Co oznacza Aquapark - wstęp gratis?

W 2002 roku firma NOVASOL wcieliła w życie pojekt, przwidujący możliwość wynajmowania domków z bezpłatnym wstępem do położonego w pobliżu aquaparku. Pomysł ten bardzo się spodobał naszym klientom i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Dlatego w kolejnych latach systemaycznie poszerzaliśmy tę ofertę o kolejne regiony, gdzie wynajmując nasz dom mogą Państwo za darmo korzystać z najbliższego, wyznaczonego przez NOVASOL parku rozrywek wodnych. Oznacza to, że miłośnicy pływania mogą bez ograniczeń korzystać z oferty aquaparku (najczęściej basenu i sauny) we wszystkie dni, w które jest on czynny.

Wstęp do aquaparku gratis

Jak mogę skorzystać z oferty wstępu do aquaparku gratis?

Do Państwa kluczy od wynajętego domu przyczepiony będzie specjalny brelok służący jako karta/żeton wstępu na basen. Aby Państwo, Państwa rodzina i przyjaciele mogli korzystać z basenu i sauny, wystarczy, że przy wejściu na teren obiektu okażą Państwo ów żeton.

Gdzie znajdę taki aquapark?

Nasze aquaparki znajdują się na terenie całej Danii. Na naszych stronach znajdą Państwo domy w Danii ze specjalnym symbolem oznaczjącym, że rezerwując taki obiekt, będą Państwo mogli skorzystać z tej oferty. Już teraz cieszymy się na Waszą wizytę!

| Administrator
(Pierwsza publikacja )