REGULAMIN OBIEKTU WAKACYJNEGO

Zasady, których należy przestrzegać podczas pobytu w domu wakacyjnym

NOVASOL i właściciel obiektu pragną powitać Państwa w domu wakacyjnym. Mamy nadzieję, że spędzą tu Państwo cudowny urlop. Prosimy pamiętać, że wybrali Państwo prywatne zakwaterowanie, które jest czyjąś właśnością. Żywimy nadzieję, że zadbają Państwo o ten dom, jak o swój własny. 

Prosimy o zastosowanie się do tych kilku zasad:

 1. Prosimy o pozostawienie obiektu w stanie, w którym sami chciałbyś go zastać.
 2. Prosimy dbać zarówno o wyposażenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne obiektu.
 3. Prosimy o pozostawienie obiektu czystego i uporządkowanego.
 4. Używaj mebli tylko zgodnie z ich zasadniczym przeznaczeniem i odstraw je na ich pierwotne miejsce przed wyjazdem.
 5. Upewnij się, że wiesz w jaki sposób korzystać ze sprzętów elektronicznych i nie zmieniaj ich ustawień.
 6. Przestrzegaj dodatkowych zasad obowiązujących w obiekcie, np. dpotyczących palenia czy pobytu ze zwierzętami.
 7. Miej na uwadze dobro sąsiadów - nie słuchaj głośno muzyki lub nie generuj hałasu, szczególnie w godzinach między 22:00 a 07:00.
 8. Używaj odpowiednich pojemników na śmiecie, utrzymuj posesję w czystości.
 9. Nie przekraczaj maksymalnej liczby osób dopuszczalnej w obiekcie.
 10. Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z klimatyzacji. Prosimy o wyłączenie klimatyzacji zawsze, kiedy opuszczają Państwo obiekt wakacyjny. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii elektrycznej i pozwala chronić środowisko. Kiedy klimatyzacja jest włączona, prosimy o upewnienie się, że wszystkie okna i drzwi są zamknięte. Polecane jest ustawienie temperatury klimatyzatora na max. 7 stopni niżej niż temperatura zewnętrzna w celu uzyskania najlepszego rezultatu.
 11. Skontaktuj się z NOVASOL, gdyby w trakcie Twojego pobytu w obiekcie powstały jakiekolwiek szkody. Pamiętaj, że  odbpowiadasz za ewentiualne zniszczenia. W przypadku wypadkó i uszkodzenia ciała powienene zawsze sontaktować się ze swoim ubezpieczycielem. W takiej sytuacji zarówno właściciel obiektu jak i NOVASOL nie może ponosić odpowiedzialności, jednak zawsze chętnie udzielimy pomocy możliwej w naszym zakresie.
 12. W dniu wyjazdu pamiętaj, żeby opuścić obiekt najpóźniej do godziny 10:00. 

 

Czeka na ciebie w obiekcie...

W obiekcie wakacyjnym, będzie na ciebie czekać powyższy regulamin. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, możesz się zawsze z nami skontaktować. Numer telefonu do lokalnego oddziału, tzw. Hotline, znajdziesz na Dokumentach Najmu. Od poniedziałku do piątku możesz także skontaktowć się bezpośrednio z naszym biurem w Polsce.