Wakacje w Rosolina Mare

Rosolina Mare leży na półwyspie w prowincji Rovigno we włoskim regionie Wenecji Euganejskiej. Do Wenecji jest godzina drogi. Miejsce to charakteryzuje się niepowtarzalną przyrodą i pięknymi plażami nad Adriatykiem. Z powodu bogatej przyrody i fantastycznej fauny jest państwowym rezerwatem przyrody. Tutaj można zachwycić się pięknymi piniami i fantastycznymi terenami leśnymi. Warto odwiedzić stare forteczne miasta Terme i Ferrara, zobaczyć architekturę. Dom wakacyjny w Rosolina Mare to idealna baza wypadowa na wakacje z rodziną i przyjaciółmi, dlatego sprawdźcie naszą ofertę "apartamenty Włochy" już teraz!

Sprawdź propozycje domów wakacyjnych w Wenecji Euganejskiej

Położenie i atrakcje

Włochy to piękny kraj na wakacje. W ofercie NOVASOL czeke na Państwa wiele atrakcyjnych kwater idealnych na wakacje we Włoszech. Rosolina Mare położone jest ok. 60 km na południe od Wenecji. Miasteczko otoczone jest sosnowymi lasami, dzięki czemu panuje tu przyjemny cień i charakterystyczny zapach. Plaża w miasteczku jest szeroka i piaszczysta - wydaje się wprost stworzona na wakacje z dziećmi. W NOVASOL mogą Państwo wynająć domy wakacyjne w pobliżu wody. Podczas wakacji w miasteczku, zachęcamy do odwiedzenia pobliskich miejscowości, oferujących wspaniałe atrakcje. Poniżej lista kilku bardziej znanych atrakcji:

Rosolina Mare

Dom wakacyjny w Rosolina Mare

Wynajmijcie Państwo jeden z naszych pięknych domów wakacyjnych w Rosolina Mare. NOVASOL wynajmuje też apartamenty wakacyjne we wszystkich kategoriach, luksusowe z własnym basenem lub urządzone bardziej prosto. Rezerwuj kwaterę wakacyjną NOVASOL, sami Państwo decydują o poziomie luksusu, w jakich chą spędzić wakacje. NOVASOL posiada bogatą ofertę atrakcyjnych domów wakacyjnych w Rosolina Mare na południowym brzegu Wenecji. Wszystkie nasze domy i apartamenty wakacyjne urządzone zostały zgodnie z gustem i możliwościami konkretnych właściciela - dzięki temu mają Państwo pewność, iż pobyt w domu wakacyjnym będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Apartamenty wakacyjne we Włoszech nadają się idealnie zarówno na wakacje z dziećmi, jak wypoczynek w gronie znajomych. Niezależnie od tego, na jaką kwaterę wakacyjną się Państwo zdecydujecie, NOVASOL dołoży wszelkich starań, aby urlop w domu wakacyjnym na długo pozostał w pamięci. Nie zwlekajcie Państwo i już dziś pomyście o wakacjach w Wenecji Euganejskiej!