Wakacje w Versilia

Versilia jest znana na całym świecie, jako kąpielisko z wyjątkowo dobrą infrastrukturą turystyczną. Tutaj czekają na Państwa eleganckie sklepy, przytulne kluby nocne, złote piaszczyste plaże i sosny, pod którymi można ukrywać się w cieniu przed palącym słońcem. Jest perfekcyjne miejsce na wakacje na wybrzeżu Toskanii.

Versilia

Riwiera Versilia

Viareggio jest to piękny nadmorski kurort i jednocześnie miasto portowe, które powstało w czasach średniowiecznych, a jego nazwa pochodzi od dawnej drogi królewskiej Via Regis. Plaże z drobnym białym piaskiem są jednymi z najpiękniejszych we Włoszech, a łagodne zejście do morza jest odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Nasza oferta mieszkań, domków i domów wakacyjnych w Versilia to nie tylko zakwaterowanie w pobliżu miejscowości uzdrowiskowej Viareggio lub w samym Viareggio, który znany jest z promenady biegnącej wzdłuż plaży i cudnego karnawału, ale również w innych miejscowościach wypoczynkowych, na przykład Lido di Camaiore, Marina di Pietrasanta lub Forte dei Marmi. We wszystkich tych miastach znajdziecie obiekty z naszej oferty "domy i apartamenty Włochy".

Versilia

Klimat

Lata są gorące i suche, a zimy deszczowe. Na pogodę znaczący wpływ mają znajdujące się w pobliżu Alpy. W sezonie letnim panuje tu dość wysoka wilgotność, sięgająca wartości między 60% a 80%. Szczególnie w tych właśnie miesiącach cieszyć będzie relaks nad morzem na piaszczystej plaży. Dzieci mogą bawić się w drobnym, delikatnym piasku lub w ciepłym morzu. Wieczorem będzie miło leżeć ochłodzić się w pachnącej, świeżej pościeli własnego domu wakacyjnego.

Versilia

Kuchnia i mieszkańcy

Spędzając wakacje w Toskanii, nigdy ich Państwo nie zapomną. Tutejsi ludzie są bardzo przyjaźni i gościnni. Ponadto z pewnością będą Państwo zachwyceni włoskim jedzeniem. Jest to jedna z najlepszych kuchni na świecie, oferująca ponad 400 rodzajów makaronu, dużo warzyw, różnego rodzaju sery i doskonałe wina włoskie. Dom wakacyjny na Riwierze Versilia to doskonały wybór na letnie wakacje.

Versilia

Na wycieczkę - Piza i Lukka

Dzięki dogodnej lokalizacji, z łatwością można również odwiedzić takie miasta jak Piza i Lukka. W Pizie znajdą Państwo Krzywą Wieżę - symbol Włoch. Jeśli chcą Państwo ją odwiedzić, warto zamówić bilety z wyprzedzeniem, co zaoszczędzi stania w długiej kolejce. Oferujemy także apartamenty i domy wakacyjne w mieście Lukka (Lucca), które posiada swoją barwną historię, jest jednocześnie oryginalne i piękne. Na każdym rogu znajdą tu Państwo świadectwa historii, wąskie uliczki, wysokie wieże, eleganckie domy patrycjuszy i tysiącletnie kościoły. Rezerwując dom wakacyjny na wybrzeżu Versilia, mają Państwo te i inne liczne możliwości wycieczkowe.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy