Wakacje w Mugello

Mugello, to region Toskanii położony na północ od Florencji, gdzie znajdą Państwo wiele zamków oraz średniowiecznych zabytków. W otoczeniu wzgórz Mugello i Pratomagno mają Państwo idealne warunki do wypoczynku. Podczas spaceru po lesie zachwyci Państwa wspaniały krajobraz. Ten region to jedno z najważniejszych centrów turystyki. Popularność przyniosła mu (oprócz malowniczych widoków oraz zabytków) regionalna kuchnia, a także smaczne wina. Ze względu na szerokie zainteresowanie turystów, region Mugello posiada wysoko rozwiniętą bazę noclegową, w tym wiele obiektów NOVASOL. Muzea oraz zabytki, sprawiają, że przyjeżdżają tu turyści z całego świata. Korzystając z domu wakacyjnego Mugello mają Państwo wspaniałe warunki do zwiedzania miasta Machiavellego i poznania historii regionu.

Mugello

Ciekawostka

Będąc w Mugello warto zobaczyć tor wyścigowy Mugello Circuit (nazwa wł. Autodromo Internazionale di Mugello) o długości 5,245km, składający się z 15 zakrętów i długiej prostej. Odbywają się tam motocyklowe Grand Prix (m.in. MotoGP oraz inne klasy). Swoje testy przeprowadza tam również Formuła 1 – głównie Ferrari.

 

Klimat na wakacje

W tej części Włoch panuje łagodny klimat, lato jest tutaj długie, więc mogą Państwo skorzystać z oferty "noclegi Włochy" zaczynając od Świąt Wielkanocnych w kwietniu, aż do samego października nie martwiąc się o warunki atmosferyczne. Wybierając domu wakacyjnego Mugello, mogą się Państwo nastawić na udane wakacje z piękną pogodą.

Mugello

Gminy należące do regionu

  • Barberino di Mugello
  • Borgo San Lorenzo
  • Dicomano
  • Pontassieve
  • San Godenzo
  • San Piero a Sieve
  • Scarperia
  • Vaglia
  • Vicchio

Mugello

Domy wakacyjne w Mugello

Czas, aby spakować walizki i zabrać rodzinę na wymarzone wakacje w domu wakacyjnym NOVASOL w Mugello. W tym miejscu doświadczą Państwo prawdziwego klimatu Włoch. Mogą Państwo podelektować się wspaniałym smakiem słynnych pierożków Tortellini, jak i również pozostałymi daniami kuchni Śródziemnomorskiej. Firma NOVASOL posiada wieloletnie doświadczenie w wynajmie domów wakacyjnych. W naszej ofercie każdy znajdzie idealny dom lub apartament wakacyjny, gdzie spędzi swoje wymarzone, włoskie wakacje. Domy i apartamenty we Włoszech, które znajdują się w ofercie NOVASOL są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty AGD oraz przedmioty użytku codziennego. Każdy jest urządzony indywidualnie przez właściciela, co sprawia, że każde wnętrze posiada swoją duszę i pozwala poczuć klimat miejsca, w którym się Państwo znajdują. Każdy nasz dom i apartament wakacyjny jest niepowtarzalny. Mieszkając w domu wakacyjnym poczują się Państwo częścią lokalnej społeczności. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa na Państwa wycieczki.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy