Atrakcje w okolicy Pobierowa

Pobierowo to, pięknie położona, nadmorska miejscowość. Jest w niej mnóstwo zieleni (głównie lasy iglaste), długa plaża i świetny, turystyczny klimat. Nie dziwi więc spora popularność oferty „Pobierowo domki”, którą i my również możemy Wam zaproponować na udane wakacje. Oczywiście, atrakcyjna lokalizacja to nie jedyny atut tej nadmorskiej miejscowości. To idealne miejsce na urlop pośród rozlicznych atrakcji, barów, restauracji oraz dyskotek i klubów nocnych, w których zabawa trwa do białego rana. Pobierowo ma również bardzo dobrą infrastrukturę turystyczną oraz oferuje możliwości uprawiania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu. Poza tym, miejscowość położona jest na trasie łączącej główne bałtyckie kurorty, dlatego Pobierowo może być również punktem startowym do poznania Pomorza Zachodniego. Opisy kilku jego miejsc, znajdziecie poniżej. Podejrzewamy, ze ich atrakcyjność upewni Was do tego, że wybierzecie nasze domki nad morzem. Zapraszamy!

 Pobierowo

Niechorze

Niechorze jest oddalone o około 12 kilometrów w kierunku wschodnim. Dotrzeć do niego można na kilka sposobów, np. autem, rowerem lub wybierając się na romantyczny spacer brzegiem morza. Niechorze to bardzo atrakcyjny kurort, który słynie z potężnej latarni morskiej, parku miniatur, Muzeum Rybołówstwa oraz położenia przy jeziorze Liwia Łuża, na którym można uprawiać wędkarstwo. Przy okazji, polecamy Wam nasz wakacyjny katalog „Niechorze domki”, w którym znajdziecie m.in. domy akceptujące zwierzaki oraz domki z basenem.

 Niechorze

Dziwnów

Dziwnów to również kurort nadmorski i do niego także możecie dotrzeć pieszo, spacerując plażą i po drodze mijając m.in. klify w Łukęcinie. W Dziwnowie czeka na Was mnóstwo atrakcji oraz ciekawych miejsc, jak np. Most zwodzony, Park Miniatur oraz Dom Strachu. Wycieczka do Dziwnowa to również okazja na udział w rejsie wycieczkowym po wodach Zalewu Kamieńskiego oraz możliwość uprawiania żeglarstwa i windsurfingu na jego wodach. Jeśli wiec lubicie aktywności na wodzie – wycieczka do Dziwnowa będzie w sam raz, a gdybyście tu chcieli kiedyś wrócić na dłużej, sprawdźcie nasze kwatery z katalogu „Dziwnów domki i apartamenty”.

 Dziwnów

Kamień Pomorski

Do kamienia Pomorskiego już nie dojdziecie plażą, ale jak najbardziej jest to miasto warte odwiedzenia. Ten zabytkowy gród, wznosi się nad Zalewem Kamieńskim i ma do zaoferowania sporo historii. Znajdziecie tu m.in. zabytkowy ratusz miejski, Katedrę z XII wieku, Muzeum Ziemi Kamieńskiej, Muzeum Kamieni i wiele innych atrakcji. W Kamieniu Pomorskim można również podreperować zdrowie w tamtejszym uzdrowisku oraz wyruszyć na niezapomniany rejs po zalewie, podczas którego, poznacie historię słynnego kamienia, który wynurza się z wody w okolicy Wyspy Chrząszczewskiej. Wakacje w Polsce to także okazja do uprawiania sportów wodnych, jak np. windsurfing, paddle-boarding, kajakarstwo, żeglarstwo oraz wędkarstwo.

 Kamień Pomorski

Międzyzdroje

50 minut – około tyle zabierze Wam podróż do Międzyzdrojów, czyli najbardziej znanego ośrodka nadmorskiego w Polsce. Jego renoma wcale nie dziwi, bowiem jest to prawdziwa perła Pomorza Zachodniego. W Międzyzdrojach czekają na Was kilometry szerokiej plaży, fantastyczne klify, piękne molo, oceanarium i wiele innych atrakcji. Polecamy Wam spacer Promenadą Gwiazd, podczas którego można porównywać swoje dłonie z gwiazdami ekranu i estrady. Zajrzyjcie również do Wolińskiego Parku Narodowego, pokazowej zagrody z żubrami oraz Muzeum Parku. Na koniec, sprawdźcie naszą ofertę „Międzyzdroje noclegi”, w której proponujemy Wam, najwyższej jakości, domy i apartamenty wakacyjne w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!

 Międzyzdroje

Pełne atrakcji okolice Pobierowa

Powyższe miejsca to tylko część tego, co czeka na Was w okolicy Pobierowa. Jeśli znajdziecie czas, polecamy Wam także wizytę w:

  1. Trzęsaczu – miejscowości, w której można zobaczyć niszczycielską moc morza;

  2. Kołobrzegu – jedno z najpopularniejszych miast na polskim wybrzeżu;

  3. Gryficach – mieście z ciekawymi zabytkami oraz stacją startową kolejki wąskotorowej, która jeździ wzdłuż wybrzeża;

  4. Wolińskim Parku Narodowym;

  5. Wolinie – mieście, w którym co roku odbywa się Festiwal Wikingów.

Sporo atrakcji już tu czeka, rezerwujcie apartamenty nad morzem i poznajcie je i Wy!

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach