Atrakcje w okolicy Koszalina

Koszalin to świetna propozycja na krajowe wczasy. Szczególnie do gustu przypadnie to osobom, które lubią wakacje w mieście. Koszalin bowiem to istna feeria zabytków i atrakcyjnych miejsc. I właśnie dlatego, oferta spod znaku „noclegi Koszalin” cieszy się bardzo dużą popularnością. Oczywiście, miejskie przyjemności to nie jedyne zalety tego kilkuwiecznego miasta. W Koszalinie bowiem czeka na Was mnóstwo imprez artystycznych i sportowych. Warto więc, przed wyjazdem, sprawdzić muzyczny lub inny repertuar, aby nie stracić jakiegoś cennego widowiska lub wystawy. Mało tego, otoczenie Koszalina to gęste, pomorskie lasy i jeziora, które są cennymi rezerwatami przyrodniczymi. Sami widzicie, że jest w czym wybierać.

Miasto Koszalin posiada mnóstwo zalet i niejednemu nie starczy czasu, aby sprawdzić wszystkie ciekawe miejsca. Jednak zdajemy sobie sprawę, że część osób, jako zaprawieni turyści, będzie czuła niedosyt i zechce poszukać dodatkowych wrażeń. I dla tych osób jest dobra wiadomość – Koszalin znajduje się przy głównej drodze krajowej oraz linii kolejowej, dlatego można stąd wybrać się do atrakcyjnych miejsc. Kilka z nich, przedstawiamy poniżej – propozycje te będą ciekawym dodatkiem dla osób, które wybiorą nasze domki nad morzem. Zapraszamy!

 Domki w Koszalinie

Mielno

Jest to chyba najpopularniejszy punkt wycieczkowy osób, które spędzają urlop w Koszalinie. Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem co to za wakacje bez kąpieli w Bałtyku? Mielno jest położone bardzo blisko Koszalina, a przejazd pociągiem trwa jedyne pół godziny. Rzecz jasna, można tam się również dostać autem lub korzystając z przeprawy promowej przez Jezioro Jamno (dodatkowe, niezapomniane wrażenia). Mielno to, oprócz plaż, świetne miejsce, które pełne jest atrakcji i rozrywek. Miejsce to szczególnie popularne jest wśród młodych osób lubiących nocne życie, jednak i dla młodszych nie brakuje tu ciekawych miejsc. Na koniec, sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w katalogu „Mielno noclegi” – podpowiemy tylko, że znajdziecie tu m.in. domy przyjazne zwierzakom domowym.

 Mielno

Darłowo

Darłowo oddalone jest od Koszalina o niecałe 40 kilometrów, można więc tą trasę pokonać np. na rowerze. Polecamy rowerzystom wybór tej opcji, ponieważ w Darłowie znajdują się aż cztery, ciekawe pętle prowadzące przez miasto i jego okolicę. Oczywiście, nie tylko fani dwóch kółek będą usatysfakcjonowani. Darłowo bowiem oferuje mnóstwo atrakcji i zabytków, które są unikalne w skali kraju. Jest to również polecane miejsce dla amatorów rejsów wycieczkowych – tutejsza oferta obejmuje rejsy rzeczne, morskie oraz wędkarskie. W Darłowie odbywa się także mnóstwo ciekawych imprez, głównie w sezonie letnim, czyli wtedy, kiedy w Polsce są wakacje. I właśnie zmierzamy tu do opcji ewentualnego urlop w Darłowie – jeśli planujecie kolejne wczasy w tej miejscowości, sprawdźcie nasze kwatery z oferty „Darłowo noclegi”.

 Zamieszkaj w Darłowie już w te wakacje!

Kołobrzeg

Kołobrzeg to nadmorski kurort i uzdrowisko, do którego dostaniecie się w 40 minut, jadąc np. pociągiem. Jest to miasto warte odwiedzenia, a to ze względu na ogrom atrakcji, jakie na Was tu czekają. Ciekawy port z licznymi sklepami, latarnia morska (można na nią wejść), mnóstwo zabytków, molo, Muzeum Miejskie, Muzeum Oręża Polskiego i wiele innych ciekawych miejsc. Do tego, w sezonie wakacyjnym, czekają na Was długie plaże, rejsy morskie, sezonowe atrakcje, wesołe miasteczko i inne atrakcje. Wizyta w Kołobrzegu będzie długo wspominana, dlatego zajrzyjcie do oferty „Kołobrzeg noclegi”, jeśli w następnym roku zechcecie tu spędzić swoje wakacje.

 Kołobrzeg

Jak sami zauważyliście, podczas urlopu w Koszalinie nie będzie grozić Wam nuda. Tym bardziej, ze takich ciekawych miejsc w okolicy jest znacznie więcej. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, niż jeszcze raz zarekomendować Wam nasze apartamenty nad morzem. W imieniu właścicieli naszych kwater – serdecznie zapraszamy!