Atrakcje w okolicy Grzybowa

Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy rezerwacja kwatery z oferty „Grzybowo domki” jest słuszna, podpowiemy Wam, że jest to naprawdę dobre miejsce do rozważenia. Zwłaszcza, jeżeli lubicie wypoczynek w spokojniejszych miejscach i z szybkim dostępem do plaży. Oba te warunki są tu spełnione, a warto dodać, że droga nad morze prowadzi częściowo przez las, co zapewni Wam chwilę cienia i orzeźwienia. Poza tym, w Grzybowie znajdziecie pełną infrastrukturę turystyczną, która zaspokoi Wasze wszelkie pierwsze potrzeby. Także już samo to sprawia, że wakacje w Grzybowie będą bardziej niż udane.

Miejscowość Grzybowo ma jeszcze jedną, świetną zaletę, a mianowicie znajduje się przy głównej nadmorskiej drodze krajowej, a to oznacza, że możecie stąd, szybko i łatwo, dostać się do ciekawych miejsc na wybrzeżu Pomorza Zachodniego. Mało tego, Grzybowo położone jest na przy nadbrzeżnej trasie rowerowo-pieszej, także nic nie stoi na przeszkodzie, aby bliższe miejscowości odwiedzić za pomoc siły własnych nóg. Poniżej, przestawiamy Wam kilka propozycji na ciekawe wycieczki, i jeśli znajdziecie czas pomiędzy kolejnymi relaksami na plaży, serdecznie Was do nich zachęcamy. Podsumowując: jeżeli rezerwujecie nasze domki nad morzem w Grzybowie, na pewno nie zagrozi Wam nuda! Zapraszamy do lektury!

 Grzybowo

Kołobrzeg

Naturalny, pierwszy cel wakacyjnej wycieczki. Co ważne, do Kołobrzegu można dostać się nawet komunikacją miejską w kilkanaście minut, dlatego auto możecie zostawić na posesji Waszego domu wakacyjnego. Dlaczego warto wybrać się do Kołobrzegu? Tu odpowiedź jest bardzo prosta: jest to jedno z najpopularniejszych miast na naszym wybrzeżu. Łączy on w sobie cechy eleganckiego kurortu nadmorskiego, uzdrowiska, centrum kulturalnego oraz zabytkowego miasta pełnego ciekawych miejsc. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Poza tym, w Kołobrzegu znajdziecie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, imprezy muzyczne oraz ciekawe wydarzenia sportowe, jak np. turnieje piłki plażowej lub siatkówki plażowej. Na koniec, sprawdźcie naszą wakacyjną ofertę „Kołobrzeg noclegi”, w której znajdziecie w pełni urządzone domy oraz apartamenty wakacyjne w atrakcyjnych cenach.

 Kołobrzeg

Niechorze

Niechorze to nadmorski kurort, który położony jest ok. 40 kilometrów na zachód od Grzybowa. Warto tu dodać, że do Niechorza można dostać się nadmorską trasą rowerową z pięknymi widokami. Tyle o możliwościach dojazdu. Niechorze to nie tylko plaże i Bałtyk, ale i mnóstwo ciekawych atrakcji, jak np. latarnia morska czy Park Miniatur. Wycieczkę do Niechorza powinni sobie zorganizować również miłośnicy wędkarstwa, bowiem na jeziorze Liwia Łuża (graniczącym od południa z Niechorzem), panują świetne warunki do wędkowania. Mało tego, akwen ten jest rezerwatem przyrody z piękną ścieżką wokół całego jeziora. Przy okazji, sprawdźcie naszą ofertę „Niechorze domki i apartamenty” – kto wie, może, będzie to cel Waszych kolejnych, niezapomnianych wakacji?

 Niechorze

Kamień Pomorski

60 kilometrów na zachód od Grzybowa, czeka na Was miasteczko o nazwie Kamień Pomorski. Nazwę swą zawdzięcza tajemniczemu głazowi, który wystaje z wody Zalewu Kamieńskiego – można go podziwiać np. podczas rejsu żaglówką. Oprócz tego, w Kamieniu czeka na Was piękna starówka, ratusz miejski oraz okazała katedra ze słynnymi organami. Polecamy Wam również wizytę w tutejszym uzdrowisku oraz nowoczesnej marinie. Mało tego, udane wakacje w Polsce, uprzyjemni Wam również spacer zabytkową kładką oraz wizyta w miejscowym muzeum.

 Kamień Pomorski

Koszalin

Koszalin to jedno z największych miast Pomorza Zachodniego, które znajduje się zaledwie 51 kilometrów od Grzybowa, tym razem na wschód. Koszalin to, pełne zabytków i ciekawych miejsc, miasto, a podziwiać tu można m.in. średniowieczne mury obronne, skansen Kultury Jamneńskiej, katedrę z XIV wieku, wieżę widokową na Górze Chełmskiej oraz kościół zamkowy z XIII wieku. Poza tym, można tu się przejechać zabytkową kolejką wąskotorową, udać do jednego z teatrów, filharmonii oraz ciekawych muzeów. Również w Koszalinie, czekają na Was nasze kwatery z oferty „domki i apartamenty nad morzem”. Wśród nich, znajdziecie m.in. domy z basenem oraz domki akceptujące przyjazd ze zwierzakiem domowym. Zapraszamy!

 Morze Bałtyckie

Więcej ciekawych miejsc

Rezerwując dom lub apartament wakacyjny w Grzybowie, możecie odkryć wiele innych miejsc – jeśli, oczywiście, uda Wam się to wszystko spiąć w czasie urlopu. Jeżeli uda Wam się znaleźć więcej wolnych chwil, to polecamy Wam również wizyty w takich miejscach jak:

  • Międzyzdroje – kurort z mnóstwem atrakcji oraz kwaterami z katalogu „Międzyzdroje noclegi”;

  • Woliński Park Narodowy;

  • Gryfice – z których można wyruszyć na wycieczkę wzdłuż wybrzeża w zabytkowej kolejce wąskotorowej;

  • Jezioro Jamno;

  • Szczecin;

Jeszcze raz – zapraszamy Was do naszych domków i apartamentów w Grzybowie!

 

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach