Wakacje w Skei

Skei jest pięknie położone w regionie Sogn i Fjordane. Znajdą tu Państwo wszystko to, czego można oczekiwać od Norwegii: wspaniała przyroda, cudowni ludzie oraz doskonałe warunki wędkarskie.

Wynajęcie domu wakacyjnego w Skei nie musi dużo kosztować. NOVASOL ma w swojej ofercie domy wakacyjne w przystępnych cenach. Dom wakacyjny daje Państwu poczucie prywatności i niezależności. Tutaj sami Państwo decydują o tempie zwiedzania i poznawania okolicy. W domu wakacyjnym nie są Państwo od nikogo zależni. Wynajem domu wakacyjnego to super pomysł na niezapomniane wakacje w Sogn i Fjordane.

 

Domy wakacyjne w Skei

W ofercie NOVASOL znajduje się wiele domów wakacyjnych o różnym wyposażeniu i standardzie – dzięki temu, każdy z Państwa znajdzie idealny dla siebie dom wakacyjny. Ponadto dzięki temu, iż nasze domy zostałe urządzone przez właścicieli mogą być Państwo pewni, iż NOVASOL nie oferuje dwóch jednakowych domów wakacyjnych w Skei.

W ofercie NOVASOL mamy zarówno prosto i funkcjonalnie urządzone domy wakacyjne, jak i wysokiej jakości domy pięciogwiazdkowe z basenem, sauną, jacuzzi, lub salą kinową czy pokojem ze sprzętem do ćwiczeń. W naszej ofercie mamy również domy wakacyjne w widokiem na morze lub fiord. Nie jest ważne, w jakiej formie chcą Państwo spędzić wakacje – leżąc na plaży lub przy basenie czy urządzając piesze wycieczki lub wyprawy wędkarskie, domy wakacyjne w Skei to zawsze świetna baza noclegowa.

Widoki w Skei

Wszechobecna przyroda

Najwyższa góra w Skei nosi nazwę Snönipa, rozciąga się z niej imponujący widok. Jest to wspaniałe wyzwanie dla doświadczonych amatorów pieszych wędrówek. Dla mniej doświadczonych wędrowców w okolicy znajduje się wiele innych gór. Znajduje się tu także wiele tras rowerowych, gdzie można zachwycać się piękną przyrodą norweskich gór.

Lato czy zima, w Skei każdy z Państwa rodziny znajdzie coś dla siebie. Jeżeli planują Państwo wakacje w Norwegii, to małe górskie miasteczko jest idealnym miejscem na wakacje.

W Skei znajdą Państwo także pole golfowe z 18 dołkami. Jest ono usytuowane w wysokich, norweskich górach. W zimie jest tu dużo śniegu – można wówczas skorzystać z centrum alpejskiego w Skeikampen. Znajdują się tu fantastyczne stoki i trasy zjazdowe.

Zapraszamy do skorzystania z przejażdżki wozem zaprzężonym w konie oraz do odwiedzenia górskiego kościoła w mieście. Każdej środy odbywają się tu koncerty. W hotelu Thon można napić się wina i skosztować norweskiego jedzenia.

 

Czy wiedzieli Państwo, że...?

  • to właśnie w Norwegii został wymyślony nóż - łopatka do sera.
  • Norwegia znana jest z tradycyjnego, słodkiego, brązowego sera jedzonego na śniadanie oraz świeżego, smacznego łososia serwowanego na obiad.
  • Norwegowie są narodem, który dużą wagę przykłada do życia rodzinnego.
  • W Norwegii rozliczenia podatkowe są ogólnie dostępne w Internecie.

Podczas wakacji w Skei będą Państwo mieć możliwość poznania tradycji i kultury tego wspaniałego kraju.

NOVASOL z przyjemnością pomoże Państwu znaleźć idealny dom wakacyjny na niezapomniane wakacje w Norwegii.