Zakwaterowanie w Vågstranda

W NOVASOL znajdą Państwo wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych w Vågstranda. Dysponujemy kwaterami wakacyjnymi w każdym standardzie: funkcjonalne domy dwu- lub trzygwiazdkowe, luksusowe apartamenty w miastach oraz urocze domki w przyrodą w tle. Spędzając wakacje w domu wakacyjnym mają Państwo możliwość kontaktu z lokalnymi mieszkańcami oraz skosztowania dań tradycyjnej norweskiej kuchni. Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia pięknego miejsca, jakim niewątpliwie jest Vågstranda.

W NOVASOL znajdą Państwa zakwaterowanie w Norwegii na każdą kieszeń!

Zarezerwuj dom wakacyjny w Vågstranda

Wakacje w Vågstranda

W Vågstranda mogą Państwo doświadczyć przyrody z jej najlepszej strony. Prosimy nie czekać, tylko już teraz założyć buty górskie i udać się w cudowną podróż. Czekają tu na Państwa cudowne widoki oraz nienaruszona przyroda. W górach znajduje się wiele oznakowanych szlaków pieszych.

Jeżeli chcą Państwo spędzić wakacje z rodziną w Norwegii, ta lokalizacja będzie świetnym wyborem. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Wędkarzy zapraszamy nad fiordy lub morze. Amatorów pieszych wędrówek, zapraszamy w góry. Tu, jak nigdzie indziej, Państwa dzieci mogą oddychać krystalicznie czystym powietrzem i bawić się w otoczeniu cudownej przyrody. Nieważne, jaki rodzaj wypoczynku Państwo preferują, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa.

Jeżeli marzą się Państwa wakacje w Møre i Romsdal, Vågstranda jest dobrym wyborem.

 

Urlop w otoczeniu przyrody

Ale Vågstranda w Romsdal to nie tylko piękna przyroda. To także hodowla ryb, przede wszystkim ostryg i węgorzy. Mogą tu Państwo spędzić cały dzień z wędką w ręku, na brzegu lub łodzi. Kościół wiejski to typowy drewniany kościół z 1870 roku, odnowiony w 1970 roku.

Każdego roku, w połowie lipca, odbywa się tutaj norweski festiwal górski. Siedmiogodzinna wędrówka prowadzi przez najpiękniejsze w regionie górskie szczyty. Jest to dobra możliwość, aby poznać mieszkańców i ich zwyczaje.

Świeże powietrze i szlaki wędrówkowe.  Vågstranda w okręgu Möre położone jest w północno-zachodniej Norwegii. Jest to niezwykle idylliczne miasto z ok. 500 mieszkańcami.

Zarezerwuj dom wakacyjny w More/Romsdal

Wędkowanie w Vågstranda

Mieszkając w domu wakacyjnym NOVASOL w Vågstranda poczują się Państwo, jak u siebie w domu. Domy wakacyjne NOVASOL w Møre i Romsdal zostały sprawdzone i wybrane przez naszych doświadczonych współpracowników. Są to domy wykonane z materiałów wysokiej jakości, wyposażone zgodnie z charakterem konkretnych właścicieli. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe domy wakacyjne dla wędkarzy, w których do Państwa dyspozycji jest duża zamrażarka, miejsce do oprawiania ryb i czyszczenia sprzętu wędkarskiego. Często również mogą tu Państwo korzystać bezpłatnie lub odpłatnie z łodzi i silnika.

Prezentowane przez NOVASOL domy są własnością prywatną, dzięki czemu każdy dom jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Zapraszamy na wakacje w Norwegii!