Niezapomniane wakacje w Otrøya

Otrøya położone jest iddylicznie na wybrzeżu fiordu Romsdal w Möre i regionie Romsdal. Doświadczcie Państwo Norwegii w całej jej okazałości. NOVASOL chętnie pomoże Państwu wybrać wymarzony dom wakacyjny na niezapomniane wakacje.

NOVASOL oferuje Państwu największy wybór domów wakacyjnych. Dlatego niewątpliwie tu znajdą Państwo idealny dom wakacyjny, który spełni wszelkie Państwa wymagania.

 

Wspaniała przyroda

Norweska przyroda jest tutaj, w Otrøya w zasięgu ręki. Mogą tu Państwo wypożyczyć rower i udać się na 38 km wycieczkę wokół fiordu Romsdal. Bez obaw, teren jest co prawda górzysty, ale nie jest tak źle. Szczególnie pięknie jest tu wiosną, kiedy wszystkie kwiaty rozkwitają. Rowerowa przejażdżka sprawia wtedy najwięcej przyjemności.

Planują Państwo wakacje w gronie rodziny? Zapraszamy do Otrøya. Znajdą tu Państwo spokój i ciszę, tak ważne dla odpowiedniego wypoczynku. Doświadczą tu Państwo także niezapomnianych wrażeń na łonie wspaniałej, czystej przyrody. NOVASOL chętnie pomoże Państwu wymarzony dom wakacyjne w Otrøya.

Wakacje w Møre i Romsdal to gwarancja wrażeń, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Otrøya

Wypoczynek na wysokim poziomie

Spędzenie wakacji w domu wakacyjnym w Otrøya to świetny pomysł. W NOVASOL każdy z Państwa znajdzie idealny dla siebie dom wakacyjny. Mogą Państwo wybierać spośród proste i funkcjonalnie urządzonych typowo norweskich chat, jak i komfortowych domów wakacyjnych z szeregiem dodatkowych udogodnień.

Domy wakacyjne NOVASOL to gwarancja wspaniałych wakacji w Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pośrednictwie w wynajmie domów wakacyjnych, dysponujemy bogatą i zróżnicowaną ofertą domów wakacyjnych w Otrøya. Położenie naszych domów wakacyjnych sprawia, iż są one idealne zarówno na typowo wędkarskie wyprawy, jak i dla osób szukających ciszy i spokoju w otoczeniu cudownej, zapierającej dech w piersiach przyrody.

 

Atrakcje w okolicy

Kościół w Otrøya jest z całą pewnością wart odwiedzenia. Zbudowany został w roku 1878 przez Gunnara Haukebö, ozdobiony w roku 1963. Jeżeli będą mieć Państwo możliwość, zachęcamy do obejrzenia odrestaurowanych organów kościelnych, wyprodukowanych w roku 1863 przez Gray&Davidson.

Region jest prawdziwym rajem dla wędkarzy. W ofercie NOVASOL czekają na Państwa domy wakacyjne dla wędkarzy - na ich wyposażeniu znajdą Państwo m.in. dużą zamrażarkę, miejsce do oprawiania ryb i czyszczenia sprzętu wędkarskiego oraz często łódź z silnikiem. Można tu spędzić cały dzień nad fiordem lub zawędrować trochę wyżej w góry do jednej z wielu, mniejszych rzeczek, znanych po norwesku jako Elve. Ale prosimy zachować ostrożność – podczas spaceru można tu spotkać łosia.

Do zobaczenia w Otrøya!