Niezapomniany urlop w Vestvikvågen

NOVASOL oferuje wynajem domów wakacyjnych w okolicy Vestvikvågen w okręgu Sveio w zachodniej Norwegii (polecamy także nasz produkt "wakacje w Norwegii". Region ten znany jest z pięknej przyrody i spokojnego otoczenia. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla osób, podróżujących z dziećmi, jak i na typowo męski wyjazd wędkarski. Z domach wakacyjnych znajdą Państwo wspaniałe warunki do wypoczynku z dala od codziennych trosk. Tutaj, w otoczeniu wspaniaąej przyrody naładują się Państwo pozytywną energią.

NOVASOL chętnie pomoże Państwu przy znalezieniu i wynajmie wymarzonego domu wakacyjnego w Vestvikvågen.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Vestvikvågen

Vestvikvågen na wakacje

Vestvikvågen to niewyobrażalnie piękny i turystyczny region. Krajobraz zdominowały tu romantyczne jeziora, ciemne, pradawne lasy i góry. A jak już znudzi się Państwu odkrywanie skarbów przyrody, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zakupowej. Zapraszamy także do portu na pyszne lody. Sprawdzcie sami, co będzie dla Państwa najlepsze. I pozostańcie Państwo tydzień lub dwa w tej idyllicznej okolicy.

Jeżeli chcą Państwo spędzić wakacje z dala od stresu i trosk dnia codziennego, Vestvikvågen przy Auklandshamn to najlepszy wybór. Norwegia oczaruje tu Państwa mnogością zjawisk przyrody. Vestvikvågen to wspaniały pomysł na Państwa wakacje w Hordaland.

 

Wędkarski raj

Ze swoimi 282 jeziorami okręg Sveio to prawdziwy raj dla miłośników wędkarstwa sportowego. 10% okręgu pokryte jest słoną wodą, do tego dochodzi jeszcze wybrzeże. Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby nic nie złowić. Planując wakacje w Vestvikvågen nie zapomnijcie Państwo o zabraniu wędki! Wspaniałe warunki wędkarskie w Norwegii panują praktycznie w każdym miejscu wzdłuż wybrzeża. Najczęściej łowionym gatunkiem ryb jest tu dorsz, makrela i czarniak. Poza tym, jeżeli szczęście Państwu dopisze, złowią Państwo zębacze smugowe oraz żarłacze śledziowe. Wędkować można tu z lądu lub łodzi. Wędkowanie z morza zwolnione jest z opłat. W Norwegii znajdą Państwo również doskonale warunki do wędkowania w jeziorach i rzekach. Aby wędkować w zbiornikach słodkowodnych konieczne jest wykupienie licencji wędkarskich.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Hordaland!

Norwegia na wakacje

Region jest także ulubionym miejscem żeglarzy. Można tu żeglować po morzu albo fiordzie. A co powiedzą Państwo na wycieczkę kajakiem po fiordzie Al? Norwegia oferuje idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Bez względu na cel podróży, wszystkich Państwa zachwycą tu cudowne krajobrazy oraz niezwykle pomocni i sympatyczni mieszkańcy. Spędzając wakacje w okolicach Vestvikvågen koniecznie powinni Państwo skosztować potraw, które są tu przygotowywane na podstawie tradycyjnych przepisów. Idealnym prezentem z niezapomnianych wakacji będzie figurka trolla lub Wikinga - prawdziwych symboli Norwegii.

Wakacje w Norwegii - idealny pomysł, jeżeli na wakację poszukują Państwo spokojnego miejsca w otoczeniu przyrody.