Wakacje w Krågeland

Krågeland w Zachodnim Agder w południowej Norwegii dysponuje wszystkim tym, co jest niezbędne dla wspaniałych i niezapomnianych wakacji. Latem można tu korzystać z kąpielisk lub urządzać piesze wycieczki. Zimą natomiast zachęcamy do spróbowania się w sportach zimowych w centrum alpejskim. Mieszkając w domu wakacyjnym w Krågeland będą Państwo w pobliżu tych i wielu innych atrakcji. NOVASOL z przyjemnością pomoże Państwu w znalezieniu wspaniałego domu wakacyjnego w Krågeland.

Rezerwuj noclegi w Indre Agder!

Domy wakacyjne w Krågeland

NOVASOL to strzał w dziesiątkę, jeżeli myślą Państwo o wakacjach w domu wakacyjnym w Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na wynajmie domów wakacyjnych NOVASOL zna się, jak nikt inny. W NOVASOL staramy się zawsze wychodzić naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Wszystkie domy wakacyjne NOVASOL w Krågeland zostały sprawdzone przez naszych lokalnych współpracowników. Dtzięki temu mogą być Państwo spokojni i mieć pewność, iż oferujemy produkt najwyższej jakości. NOVASOL ma w swojej ofercie wiele domów wakacyjnych w Krågeland. Tylko od Państwa zależy czy zdecydują się Państwo na wynajem prosto urządzonego domu wakacyjnego czy luksusowego domu wakacyjnego z udogodnieniami, tj. sauna, jacuzzi czy prywatny basen. Wakacje w Zachodnim Agder to wspaniały pomysł dla całej rodziny!

 

Zakwaterowanie w Krågeland

Wynajem domu wakacyjnego nie musi rujnować Państwa budżetu. NOVASOL oferuje domy wakacyjne w przystępnej cenie. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wakacjami w Norwegii, w NOVASOL z całą pewnością znajdą Państwo odpowiedni dom wakacyjny dla siebie. W naszej ofercie znajdą Państwo domy wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu, zarówno tradycyjne, prosto urządzone domy wakacyjne, jak też luksusowe domy wakacyjne wyposażone we własny basen czy saunę. NOVASOL dokłada wszelkich starań, aby oferowane domy wakacyjne spełniały wszelkie Państwa wymagania. Dla nas nie ma znaczenia czy szukają Państwo prosto urządzonej, tradycyjnej norweskiej chaty czy ekskluzywnej willi. W NOVASOL każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dom wakacyjny na wspaniałe wakacje w Norwegii.

Rezerwuj noclegi w Indre Agder!

Nienaruszona przyroda, góry i wspaniałe jeziora

Planują Państwo wakacje w Norwegii? Zapraszamy do malowniczo położonego Krågeland w Vest-Agder. W oddaleniu ok. 2 godzin jazdy na północ od Kristiansand położone jest Krågeland, cudowny i wspaniały wakacyjny raj. Czekają tu na całą Państwa rodzinę jedyne w swoim rodzaju atrakcje przyrodnicze. W jeziorach wokół Krågeland panują idealne warunki kąpieliskowe, jak i wędkarskie.

Z Krågeland mogą Państwo wybrać się w odkrywczą podróż do Lysebotn, położonego u stóp fiordu Lysefjordes. Trasa wycieczki prowadzi przez wysokie góry na wysokości 1000 m. Czeka tu na Państwa czysta, nianaruszona przyroda Północy. Inna trasa podróży samochodowej prowadzi w kierunku północnym do Knaben.

W zimie do Państwa dyspozycji jest centrum alpejskie. Znajdą tu Państwo dwa wyciągi narciarskie, które zawiozą Państwa na wysokość 500 i 700 m. Centrum otwarte jest od stycznia do Wielkanocy. Najdłuższa trasa zjazdowa ma tu 1000 m długości. Zapraszamy do cudownego Krågeland!