search

Tropical Islands - osiedle domów wakacyjnych

Domy wakacyjne w Tropical Islands Resort

Spędzać wakacje w całkowicie prywatnej atmosferze w Europie, a tropiki mieć zaraz za drzwiami? W naszych komfortowych domach wakacyjnych to marzenie może stać się prawdą! A najlepsze w tym jest, że wstęp do Tropical Islands jest wliczony w cenę najmu domu wakacyjnego dla wszystkich jego gości! Bezpośrednio przy hali Tropical Islands znajduje się bowiem osiedle domów wakacyjnych NOVASOL – między lasem tropikalnym a lasem centralnej Europy składające się z wybudowanych w stylu skandynawskim, jasnych, komfortowych domów wakacyjnych: każdy z przytulnym kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnią oraz wspaniałym tarasem. Tropical Islands znajduje się w zasięgu krótkiego spacerku - ok. 10 minut. A wszystko to tuż przy granicy z Niemcami.

Wakacje w Tropical Islands

I na weekend, i na wakacje

Całkowitą nowością w NOVASOL jest nieograniczona elastyczność oferty: przyjazdy są możliwe w dowolnym dniu w roku! Nie ma też znaczenia, czy chcecie spędzić w tropikach tylko weekend, krótki urlop czy cały tydzień - teraz z NOVASOL jest to możliwe! Możecie całkowicie swobodnie i bez ograniczeń rzucić się w wir zabaw w Tropical Islands. Zapomniałeś książki? Dzieci potrzebują południowej drzemki? Żadem problem: do Tropical Islands możecie wchodzić i wychodzić kiedy chcecie, a Wasz dom wakacyjny jest oddalony o zaledwie parę minut!

Domy wakacyjne przy Tropical Islands

Morze możliwości

  • Egzotyczne Sauny w największej w Europie strefie Wellness lub swobodny relaks we własnej wannie z hydromasażem w domu wakacyjnym?
  • Nocne kąpiele w egzotycznym morzu czy niczym nie zakłócone wieczorne grillowanie na tarasie domu wakacyjnego?
  • Odkrywanie ścieżek w tropikalnym lesie deszczowym, czy sielankowe przejażdżki łodzią na rzece Sprewie lub wycieczka do fascynującego Berlina?
  • Możliwości jest wiele - decyzja należy do Was!

Pośród dostępnych typów domów wakacyjnych z pewnością znajdziecie taki, która będzie Wam odpowiadał. Przekonajcie się sami.