Urlop w La Laguna na Teneryfie

NOVASOL posiada tutaj domy wakacyjne, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy urlop na Teneryfie chcą Państwo spędzić w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie.

La Laguna

Wakacje na Teneryfie w La Laguna

Po Santa Cruz – miejscowość La Laguna jest najważniejszą miejscowością na Teneryfie. Miasto to leży w dolinie Aguere i jest to jedno z najstarszych miast na Teneryfie, będące w przeszłości stolicą wyspy. W La Lagunie odkrywa się piękno i oryginalność kanaryjskiej architektury miejskiej. Dzisiejsze stare miasto prawie w ogóle nie zmieniło się od początku XVI stulecia. La Laguna jest miastem uniwersyteckim, w 1817 roku otwarto Uniwersytet San Fernando. Rezerwując dom wakacyjny w La Laguna, warto zwiedzić inne rejony wyspy. W stolicy Santa Cruz de Tenerife, będącej miastem portowym, nie zachowało się zbyt wiele zabytków, ale warte są tu odwiedzenia muzea, w szczególności historyczne oraz galeria sztuki i małe planetarium.

 

Indywidualne wakacje w Europie

Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na wakacje w Hiszpanii. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.