Domy wakacyjne NOVASOL w Arico na Teneryfie

NOVASOL posiada tutaj domy wakacyjne, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy urlop na Teneryfie chcą Państwo spędzić w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie.

Teneryfa

Wakacje na Teneryfie w Arico

Arico jest to pierwotna miejscowość Teneryfy, która oferuje idealne warunki na urlop z dala od turystycznego zgiełku na południu wyspy. Miasteczko Arico położone jest na południowym wybrzeżu Teneryfy. Miasteczko rozciąga się od morza, aż do wys. 2530 m, na której położona jest góra Montaña de la Griete. Jest to typowa turystyczna miejscowość z rynkiem, stanowiącym centralny punkt miasta oraz z wieloma małymi, krętymi, wąskimi uliczkami. W pobliżu znajdują się wspaniałe szlaki wędrówkowe prowadzące do serca typowych lasów piniowych oraz najsłynniejszego wąwozu wspinaczkowego Wysp Kanaryjskich.

Teneryfa

Hiszpańskie Fincas na Teneryfie

Interesujące pod względem turystycznym są szczególnie posiadłości ziemskie, czyli tzw. „Fincas”, które oferuje NOVASOL do wynajęcia. Szczególną zaletą pobytu w domu wakacyjnym w Arico jest słoneczna pogoda południowego wybrzeża Teneryfy, którą rozkoszować się można bez obecności innych turystów. Dom wakacyjny w Arico i okolicy to gwarancja indywidualności, Mogą Państwu się tutaj delektować się spokojem, którego brakuje w pobytach hotelowych. Tereny wokół Arico są intensywnie użytkowane rolniczo. Głównie uprawia się tu owoce, warzywa i ziemniaki. Wokół Arico rozciąga się również jeden z dużych regionów uprawy winorośli o nazwie Cumbre de Abona.

Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na urlop w Hiszpanii. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.