Resorty golfowe w regionie Murcji

Urlop w regionie Murcji

Na Costa Cálida w południowo- wschodniej Hiszpanii leży region Murcji jest tam ponad 300 słonecznych dni w roku, a w dodatku doskonale przygotowane pole golfowe i warunki dla miłośników golfa. Hiszpania ma bardzo dużo do zaoferowania, jeśli chodzi o pola golfowe. Jest to doskonały cel na wakacje, jeśli wakacje w Murcji chcą Państwo spędzić m. in na grze w golfa. Obojętnie czy są Państwo profesjonalnymi golfistami czy traktują Państwo tę grę, jako hobby – w regionie Murcji NOVASOL ma do zaoferowania domy wakacyjne dla każdego. Dlatego też polecamy Państwu spędzenie aktywnego wypoczynku wraz z całą rodziną.

Golf w Murcji

Niepowtarzalne pola golfowe

Region Murcja to raj dla golfistów, mogą tutaj Państwo korzystać z 21 pól golfowych w tym regionie. Dzięki łagodnemu klimatowi z resoru golfowego korzystać można przez cały rok, nawet zimą. W naszym resorcie golfowym serce każdego golfisty będzie wywyższone. Wiele z pól zostało zaprojektowane przez Jacka Nicklausa. Urlop golfowy w jednam z pobliskich domów wakacyjnych jest znakomicie przystępny finansowo, nawet w wysokim sezonie ceny są zaskakująco niskie. Jako goście NOVASOL będą Państwo mogli uzyskać zniżki na korzystanie z pakietów na polach golfowych. W prowincji Murcja znajduje się aż 6 różnych resortów golfowych. Ukojenie znajda tutaj zapaleni golfiści jak i poszukujący spokoju i relaksu. Obojętnie czy dla początkujących czy zaawansowanych golfistów – Resort golfowy oferuje dla każdego coś wyjątkowego. NOVASOL oferuje wspaniałe domy wakacyjne w regionie Murcja.

Golf w Murcji

Wakacje pełne komfortu

W resorcie golfowym mają Państwo wybór, można zamieszkać w apartamencie lub domu wakacyjnym, od 4 do 8 osób. Nasze domy posiadają tutaj wiele komfortu:

  • Nowoczesne i dobrze wyposażone domy i apartamenty wakacyjne
  • Bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości
  • Prywatna opieka na terenie resortu
  • Baseny, place zabaw, sprzęty rekreacyjno-sportowe na terenie resortu
  • Na terenie resortu kluby, supermarket, restauracje i puby
  • 7-25 km od plaż w regionie Costa Cálida

 

Prywatne apartamenty na wakacje

Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL łączą prywatny charakter indywidualnego zakwaterowania i możliwość korzystania z ciekawych zajęć rekreacyjnych. W tych przestronnych apartamentach cieszyć się można swobodą i wakacjami w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu natury. Życzymy Państwu owocnego urlopu w tym atrakcyjnym miejscu, tutaj nie będą się Państwo nudzić. Resort golfowy połączony jest z ogromnym osiedlem wakacyjnym z atrakcjami.

Golf w Murcji

Wakacje z golfem – niezapomniane doświadczenie

Podczas wakacji w jednym z apartamentów lub domów wakacyjnych NOVASOL chce zaoferować kilka specjalnych dodatków, aby Państwa pobyt w resorcie golfowym był przyjemniejszy. Wszyscy goście NOVASOL mogą otrzymać zniżki na Greenfees. Nasze biuro serwisowe NOVASOL, które znajduje się na terenie resortu golfowego jest do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzenia nas, a my postaramy się pomóc.

 

Warte zwiedzenia w regionie Murcji

Murcja oferuje wiele atrakcji poza resortem golfowym i domami wakacyjnymi NOVASOL. Warto zwiedzić w Murcji katedrę i zabytki starego miasta. W portowym mieście Kartagena nie należy pominąć wizyty w rzymskim teatrze i w innych zabytkach o rzymskiej zabudowie. Port emanuje tajemniczym widokiem i klimatem, koniecznie polecamy go zobaczyć.

Golf w Murcji

Informacje o dojeździe

Główne lotnisko w Alicante oferuje optymalne połączenie z resortem golfowym i domkami wakacyjnymi NOVASOL. Lotnisko jest oddalone o niecałe 100 km od Murcji. Następnie polecamy wynajęcie auta, ceny wynajmu są naprawde niskie. Zapraszamy na wakacje do Hiszpanii!

 

NOVASOL biuro serwisowe na miejscu

Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek Państwa pytania i problemy podczas pobytu w domach i apartamentach wakacyjnych w resorcie golfowym. Nasz adres to: NOVASOL, Plaza Town Center 4, local 1-3, La Torre Golf Resort, 30709 Roldán (Murcia)