Domy wakacyjne w Mala Charco del Palo Guatiza

Miejscowość zaprojektowana przez Cesara Manrique’a z ogrodem kaktusowym, leżąca tuż obok Mala.Miejscowosc zachwyca morzem i i zacisznie ukrytymi domami wakacyjnymi. Jest to doskonałe miejsce na zwiedzanie okolicy i domy wakacyjne w Mala Charco del Palo Guatiza potraktować można, jako bazę wypadową do zwiedzania Lanzarote. Stąd już w każdym kierunku jest blisko.

Lanzarote

Tias – nieturystyczna miejscowość na wyspie

Tias położone jest na stoku od strony południowej i oferuje wspaniały widok na morze i Fuerteventurę. Jako, że miejscowość leży w centrum wyspy, wiele naszych klientów traktuje to miejsce i domy wakacyjne, jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Tias to doskonały początek na Państwa urlop na Lanzarote.

 

Indywidualny urlop w domu wakacyjnym

NOVASOL posiada w całej Europie bogatą ofertę domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje w Hiszpanii były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Z NOVASOL warto!