Urlop w domu wakacyjnym w Caleta de Famara

Dbamy o to, by domy wakacyjne spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a więc urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Domy wakacyjne w Caleta de Famara można zarezerwować online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w Caleta de Famara.

Lanzarote

Dla miłośnik windsurfingu i plażowania

Miejscowość Caleta de Famara cieszy się najbardziej wietrzną plażą na Lanzarote. Idealne miejsce ucieczki dla osób lubiących ciszę i spokój, ponieważ w miejscowości są jedynie domki wakacyjne wynajmowane turystom a nie ma zatłoczonych hoteli. W Caleta de Famara znajdą Państwo doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. La Caletę tworzy ściana Famary i najdłuższe, piaszczyste plaże na wyspie. Wiejący tu wiatr sprzyja wszystkim tym, którzy uprawiają sporty wodne. Fale są tutaj wysokie a wiatry silne, dlatego też każdy surfer będzie się czuł tutaj jak w raju. Ponieważ zatoka stopniowo zwęża się i fale wpływają od północy, pływa się tu zupełnie inaczej niż na plażach, gdzie wieje północno-wschodni wiatr. NOVASOL zaprasza na wakacje na Lanzarote.

Lanzarote

Samodzielny urlop w domu wakacyjnym

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy bogatym portfolio domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje w Hiszpanii.