Urlop w domu wakacyjnym w Tazacorte

Dbamy o to, by domy wakacyjne w Tazacorte spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w Tazacorte.

La-Palma

Pełne wrażeń wakacje

Tazacorte zamieszkuje ok. 7.000 mieszkańców i leży on przy wybrzeżu doliny Adriatyku. Jako że jest tam doskonale przygotowana plantacja bananów, Tazacorte jest słynne w całej Europie. Jakość bananów jest tutaj znakomita z uwagi na klimat. W dzielnicy El Puerto (port) znajduje się wiele idealnych plaż, ponadto jest tam duży wybór restauracji z lokalnymi specjałami. Zapraszamy Państwa na pełne słońca wakacje na La Palma.

 

Samodzielne wakacje w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje w Hiszpanii. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.