Apartamenty NOVASOL w Santa Cruz

Stolica wyspy - miasto Santa Cruz - jest największym miastem na wyspie i dostarcza turystom wielu atrakcji na wakacje na La Palma. Niezapomnianą atmosferą nadaje miastu gęsta zabudowa w stylu kolonialnym. Turystów przyciągają bez wątpienia urocze zakątki, muzea i galerie sztuki. Miejsce to zapewni Państwu dobrą zabawę, choćby w licznych parkach rozrywki, ogrodach, na festiwalach czy w okresie karnawału. Warte zobaczenia w stolicy wyspy jest przede wszystkim stare miasto oraz park miejski, dla miłośników sportów i rozrywki. Szczególnie polecamy salę koncertowe umiejscowiona tuż nad oceanem i główny plac miejski, wyremontowany wraz z fontannami.

La-Palma

Domy wakacyjne w Santa Cruz

NOVASOL posiada tutaj domy wakacyjne, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcą Państwo spędzić urlop w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie. NOVASOL oferuje atrakcyjne domy wakacyjne w Santa Cruz i okolicy. Staramy się, aby Państwa pobyt tutaj był jak najbardziej udany i dokładamy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo u nas jak we własnym domu.

 

Indywidualny urlop w Europie

Dzięki NOVASOL znajdą Państwo odpowiedni dla siebie dom na wakacje w Hiszpanii. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.