Urlop w domu wakacyjnym w El Paso

El Paso to miasteczko gdzie znajduje się ok. 7.500 mieszkańców. Leży ono na wysokości 650 m i dlatego nie jest tam bardzo gorąco jak na wyspach. Temperatury są orzeźwiające. El Paso to miasteczko rękodzieła i tradycji. Znajduje się tutaj wiele szlaków turystycznych i jest wiele możliwości relaksu na urlop na La Palma. Koniecznie polecamy zwiedzanie El Jardín de las Aves - zlokalizowanego w El Paso ogrodu botaniczno-zoologicznego, w którym znajdują się rajskie ptaki i rośliny.

La-Palma

Domy wakacyjne w El Paso

Dbamy o domy wakacyjne w El Paso, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w El Paso.

 

Beztroskie wakacje w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje w Hiszpanii. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.