Urlop w domu wakacyjnym Breña Baja i w Breña Alta

Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy nasze domy lub apartamenty w Brena Baja lub w Brena Alta.

 

Wakacje w Brena Baja

Niedaleko lotniska na wysokości ok. 300 m położone jest miasteczko Brena Baja. Tereny są tutaj bardzo piękne, obszar z dużą ilością zieleni i wiele pól uprawnych. Cały krajobraz przysłaniają stylowe domy z kamienia. Do prowincji Breña Baja należy również małe turystyczna miejscowość Los Cancajos z małą przystanią. Zapraszamy na wakacje na La Palma.

La-Palma

Urlop w Brena Alta

Miasteczko Breña Alta położona na wysokości 400 m, gdzie mieszkańcu utrzymują się głównie z rolnictwa. Jest to doskonała baza wypadowa do wielu wycieczek i zwiedzania pobliskich wulkanów, albo na południu lasów sosnowych tzw. Cumber, i grzbietów górskich Z Breńa Alta widać malowniczą panoramę stolicy i okoliczne góry.

 

 

Bezpieczne wakacje w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy bogatym portfolio domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje w Hiszpanii były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje.