Wynajmij dom wakacyjny NOVASOL w Playa de Aro!

Playa d'Aro jest jednym z wielu miejsc w Hiszpanii, gdzie NOVASOL ma atrakcyjne domy i apartamenty wakacyjne. U nas są one rozmieszczone w najatrakcyjniejszych miejscach w Playa d’Aro. Wybraliśmy najlepsze z nich, aby mogli się Państwo zrelaksować się na wakacjach. W ofercie NOVASOL czekają na Państwa dobrze urządzone domy wakacyjne w Playa de Aro i okolicy.

Playa-d'Aro

Domy wakacyjne w Playa de Aro

Playa d'Aro to exklusywny kurort wakacyjny na Costa Brava leżąca na północ od Barcelony. W tym eleganckim miasteczku poczuć można prawdziwy smak Katalonii, gdyż wielu lokalnych mieszkańców spędza swoje wakacje. Playa d'Aro oferuje ponad dwu kilometrową plaże. Jest położona blisko miasta i ma wiele romantycznych zatoczek, gdzie można się relaksować. Polecamy zapoznanie się ze szlakiem Camino de Ronada, znanym od wielu, wielu lat. Państwa wakacje na Costa Brava to gwarancja udanego wypoczynku w prywatnej atmosferze.

Playa-d'Aro

Bezpieczny urlop w Europie

NOVASOL posiada w całej Europie szeroką gamę domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Wakacje w Katalonii będą jeszcze lepsze z NOVASOL!