Zakwaterowanie na Gran Canaria

Wakacje z NOVASOL na Gran Canaria

Gran Canaria to wyspa należąca do Archipelagu Wysp Kanaryjskich i na całym świecie słynie z przepięknych, ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż i wysokich wydm. To niezwykłe miejsce, w którym zawsze świeci słońce, jest prawdziwym rajem dla wszystkich miłośników ciepła, plaży i sportów wodnych. W Playa del Ingles. Gran Canaria nazywana jest kontynentem w miniaturze, ponieważ odnajdziemy tu krajobrazy różnego typu. Nad wyspą góruje wulkan ze śnieżnymi szczytami, a tereny nizinne są wiecznie zielone i porośnięte egzotyczna roślinnością. Gran Canaria, choć jest wyspą, ma niezwykle urozmaicony krajobraz. Są tu wysokie brzegi klifowe i okolice górzyste z małymi, przycupniętymi w dolinach wioskami. Urlop w Hiszpanii zapowiada się wyśmienicie.

Gran Canaria

Na Gran Canaria - morze mówi do Ciebie!

Otaczające wyspę morze to największy skarb wyspy. Rozłożyste, złociste plaże i ciepłe wybrzeża Atlantyku zachęca do kąpieli i uprawiania rozmaitych sportów wodnych. To tutaj, wzdłuż wybrzeża wyspy, kilometrami ciągną się przepiękne, dobrze zagospodarowane plaże. Znana plaża Las Canteras jest atrakcją stolicy wyspy Las Palmas. Podczas, gdy zachodnie wybrzeże odznacza się stromo schodzącymi do morza brzegami, wschodnie zachwyca górami. Godne obejrzenia są typowo kanaryjskie miejscowości Teror, Telde i Aguimes z ich białymi domami i drewnianymi balkonami. Spędzając wakacje na Gran Canaria koniecznie powinni Państwo odwiedzić nadmorskich miejscowości z pięknymi, piaszczystymi plażami należą Playa del Ingles, Maspalomas, Playa del Aguila oraz Playa de Cura.

Gran Canaria

Urlop w domu wakacyjnych NOVASOL na Gran Canaria

Wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich pełna jest nie tylko barwnych kurortów, lecz także dzikich miejsc o przepięknych widokach. Ze względu na bogatą ofertę, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Strome klify, piękne widoki i tętniące życiem kurorty zauroczą każdego. Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzenia pięknej wyspy, jaka jest Gran Canaria NOVASOL ma do zaoferowania komfortowe domy i apartamenty wakacyjne rozmieszczone na całej wyspie. Dla każdego mamy odpowiedni dom wakacyjny na Gran Canaria.

Gran Canaria

Czego się można spodziewać na Gran Canaria:

  • wyspa z fascynującą różnorodnością,
  • piękne plaże, wydmy i pejzaże,
  • duża ilość atrakcji turystycznych na południu wyspy, szczególnie dla dzieci i młodzieży
  • typowe górskie wioski i piękne krajobrazy w centrum
  • bujna, zielona roślinność na północy wyspy,
  • sosnowe lasy, klify i piaszczyste zatoczki
  • szeroki zakres możliwości kulturalnych
  • zdrowy, ciepły klimat (zdrowy klimat dla skóry, układu oddechowego i chorób reumatycznych)
  • wiele możliwości uprawiania sportów wodnych (pola golfowe, jazda konna i wszelkiego rodzaju sporty na wodzie)
  • atrakcyjna stolica wyspa Las Palmas

Gran Canaria

Wakacje dla ciała!

Czyste powietrze Atlantyku, brak dużych zakładów przemysłowych i innych zanieczyszczeń sprawia, że Gran Canaria jest odpowiednim miejsce również dla relaksu ciała, Powietrze i klimat sprawiają, że znacznie lepiej funkcjonować może Państwu układ krążenia, skóra i znikają tutaj dolegliwości reumatyczne. Wyspa dysponuje także wieloma ośrodkami odnów biologicznych itp. Wakacje na Gran Canaria polecamy osobą chcącym się wygrzać, jest to idealne miejsce dla zmarzluchów. Zapraszamy zatem na wakacje na Wyspy Kanaryjskie.