Urlop w domu wakacyjnym w Maspalomas

Maspalomas to najstarsze turystyczne miasteczko leżące w południowej części Gran Canarii. To właśnie w tym regionie znajdują się najpiękniejsze plaże na wyspie. Maspalomas to największy kurort na Gran Canarii, ze świetnie rozwiniętą bazą gastronomiczną i turystyczną. W ofercie NOVASOL znajdziecie Państwo atrakcyjne, w pełni wyposażone domy wakacyjne w Maspalomas i okolicy.

 

Miejsce pełne atrakcji

Wraz z Playa del Ingles i San Agustin miejscowość tworzy największe centrum na urlop na Gran Canaria. Maspalomas ciągle się rozwija. Powstają nowe atrakcje i rozrywki. Chyba nie ma drugiej miejscowości na całej Gran Canarii, która posiadałaby tyle parków rozrywki. Wybrzeże jest znakomitym miejscem do uprawiania sportów wodnych – surfingu, windsurfingu, czy żeglarstwa. W miejscowości nie ma miejsc, w których można by zapoznawać się z historią wyspy, gdyż Maspalomas to głównie domy wakacyjne, sklepy i restauracje.

Gran Canaria

Indywidualne wakacje w Hiszpanii i całej Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy bogatą bazą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje w Hiszpanii były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Z nami świat stoi dla Państwa otworem. Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu w Maspalomas.