Urlop w domu wakacyjnym w Las Palmas na Gran Canaria

Las Palmas to największe miasto i zarazem stolica Gran Canarii. Położone jest w północno-wschodniej części wyspy, w bezpośrednim sąsiedztwie Oceanu Atlantyckiego, pomiędzy dwiema czarującymi zatokami i utworzonymi w nich przepięknymi plażami Playa de las Canteras i Playa de las Alcaravaneras. Zapraszamy Państwa na wakacje w Hiszpanii.

Gran Canaria

Atrakcje na wakacje w Las Palmas

Niebywałą atrakcję miasta stanowią jego plaże, przede wszystkim zaś Playa de las Canteras, ciągnąca się od zachodnich granic aż po wysuniętą najdalej na północ la Isletę. Z uformowanych na tym półwyspie wzniesień la Montaña de la Isleta roztacza się wspaniała panorama na całe Las Palmas oraz północną część wyspy. Spędzając urlop na Gran Canaria warto również przespacerować się wśród imponujących rezydencji i willi oraz zajrzeć do pełnego zieleni przepięknego parku Parque Doramas w ekskluzywnej dzielnicy Ciudad Jardín, a na przełomie stycznia i lutego koniecznie zawitać do Parque Santa Catalina, gdzie ma miejsce doroczny Karnawał - największy i najbardziej huczny na wyspie.

Gran Canaria

Indywidualny urlop w domu wakacyjnym

NOVASOL posiada tutaj domy wakacyjne w Las Palmas i okolicy, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy chcą Państwo spędzić urlop w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie. Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na wakacje. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.