Urlop w domu wakacyjnym Artenara na Gran Canaria

Artenara to najwyżej położona miejscowość na wyspie Gran Canaria w pobliżu, której atrakcją dla zwiedzających są jaskiniowe domy – Casas Cuevas oraz krater Caldera Pinos de Galdar. W pobliżu miejscowości Artenara znajduje się wiele innych interesujących zabytków i miejsc, które nie warto pominąć będąc na Gran Canarii. W NOVASOL czekają na Państwa atrakcyjne domy wakacyjne w Artenara.

Artenara

Atrakcje w Artenara

Konieczne jest właśnie zobaczenie zamieszkiwanych przez tubylców jaskiniowych domów zwanych Casas Cuevas, wykutą w skale kapliczkę Virgen de la Cuevita, nastrojowy kościół Iglesia de San Matias. Polecamy szczególnie wspaniałe widoki z Mirador de Unamuno, a także górskie szlaki. Koniecznie zajrzyjcie Państwo na Roque Bentayga - formację skalną wyznaczającą sam środek wyspy, obejrzeć należy najlepiej zachowane obszary leśne Tamadaba i Tirma, obejrzeć krater Caldera Pinos de Galdar oraz odwiedzić okoliczne miejscowości: Tejeda i Cruz de Tejeda. Są to miejsce, które koniecznie powinni Państwo zobaczyć spędzając urlop na Gran Canaria.

 

Indywidualne wakacje w całej Europie

NOVASOL posiada w całej Europie całą gamę domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Zapraszamy na wakacje w Hiszpanii!