Zakwaterowanie na Fuerteventura

Wakacje z NOVASOL na Fuerteventura

Do tego, by spędzić wakacje na Fuerteventurze zachęca nie tylko blisko 150 plaż. Turystów przyciąga tu także umiarkowany klimat, dominujące rozległe wypalone słońcem równiny i możliwość aktywnego spędzenia wakacji. Można tu uprawiać wiele sportów. Największą popularnością cieszą się sporty wodne, ale także jeździectwo czy kolarstwo górskie Fuerteventura to również prawdziwy raj dla golfiarzy. Polecamy zatem na wynajem domu lub apartamentu wakacyjnego na Fuerteventura!

 

Plaże i wydmy na Fuerteventura

Fuerteventura może poszczycić się najpiękniejszymi plażami w całym archipelagu Wyspy Kanaryjskie. Delikatny złoty piasek, lazurowe wybrzeże, łagodne zejście do morza. Jest tu wiele pięknych, dziewiczych plaż, do niektórych prowadzą jedynie wąskie ścieżki 0 warto wyruszyć na poszukiwania tej najpiękniejszej. Dwa główne kurorty - Corralejo na północy i Jandia na południu, rywalizują ze sobą o miano najpiękniejszej plaży. Wyspa kusi ponad 340-kilometrowym złocistym wybrzeżem delikatnie obmywanym przez turkusowe wody Atlantyku. To wymarzone miejsce dla zwolenników pięknych, dziewiczych plaż i romantycznych zachodów słońca. Jest to też jedno z najlepszych na świecie miejsc dla windsurfingowców. Wyspa powstała, jak pozostałe, dzięki wulkanom, ale na jej obecny wygląd ogromny wpływ miał również wiatr niosący piasek z Sahary. Dzięki temu goście Fuerteventury cieszyć się mogą rozległymi terenami wydm. W NOVASOL czekają na Państwa wspaniałe domy wakacyjne na Fuerteventura.

Fuerteventura

Zakwaterowanie na indywidualny urlop

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy szeroką gamą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje w Hiszpanii. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Z nami świat stoi dla Państwa otworem. Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu na Fuerteventurze!