Plaże Fuerteventura - domy wakacyjne

Plaże Fuerteventura - piękne i wyjątkowe

Fuerteventura może poszczycić się najpiękniejszymi plażami w całym archipelagu Wyspy Kanaryjskie. Delikatny złoty piasek, lazurowe wybrzeże, łagodne zejście do morza - tak wyglądają plaże Fuerteventura. Jest tu wiele pięknych, dziewiczych plaż, do niektórych prowadzą jedynie wąskie ścieżki i na prawdę warto wyruszyć na poszukiwania tej najpiękniejszej. Dwa główne kurorty - Corralejo na północy i Jandia na południu, rywalizują ze sobą o miano najpiękniejszej plaży. Wyspa kusi ponad 340-kilometrowym złocistym wybrzeżem delikatnie obmywanym przez turkusowe wody Atlantyku. To wymarzone miejsce dla zwolenników pięknych, dziewiczych plaż i romantycznych zachodów słońca. Jest to też jedno z najlepszych na świecie miejsc dla windsurfingowców. Wyspa powstała, jak pozostałe, dzięki wulkanom, ale na jej obecny wygląd ogromny wpływ miał również wiatr niosący piasek z Sahary. Dzięki temu goście Fuerteventury cieszyć się mogą rozległymi terenami wydm.

Plaże Fuerteventura

Klimat sprzyjający aktywności

Do tego, by spędzić wakacje na Fuerteventurze zachęca nie tylko blisko 150 plaż. Turystów przyciąga tu także umiarkowany klimat, dominujące rozległe wypalone słońcem równiny i możliwość aktywnego spędzenia wakacji. Można tu uprawiać wiele sportów. Największą popularnością cieszą się sporty wodne, ale także jeździectwo czy kolarstwo górskie. Fuerteventura to również prawdziwy raj dla osób chcących spędzić wakacje z golfem

Dom wakacyjny na Feurteventurze

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty nie tylko domów wakacyjnych w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy różnorodnymi domami i apartamentami wakacyjnymi, solidnie przygotowanymi na Państwa wakacje. Mamy ponad 50- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Z nami świat stoi dla Państwa otworem. Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś!