Indywidualne wakacje w Grecji

Domy wakacyjne w Grecji

Grecja – kolebka Europy. W NOVASOL możecie zarezerwować dom wakacyjny w kraju słońca i bogów. Na każdym kroku czekają tu na Was ślady historii. Pozwólcie ożyć greckim mitom i legendom. Zachęcamy do odwiedzenia Akropolu lub Olimpu. Ale Grecja to także białe plaże, niebieskie morze i słońce. Nieważne, w jakim regionie Grecji zechcecie spędzić wakacje, bogowie już tam są i czekają na Was!

Grecja

Wakacje – Dom wakacyjny w Grecji

Odkryjecie Grecję, jako idealny kraj na wakacje. Zamieszkajcie w jednym z naszych w pełni wyposażonych domów wakacyjnych i poczujcie się, jak u siebie w domu. Każdy dom i apartament wakacyjny Novasol wyposażony został zgodnie z możliwościami i gustem indywidualnych właścicieli. To sprawia, iż każdy dom wakacyjny i apartament wakacyjny Novasol jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Grecja

Niezwykłe doświadczenie – dom wakacyjny w Grecji

Domy wakacyjne w Grecji to idealny pomysł na wakacje w prywatnej atmosferze. Zwiedzanie Grecji możecie rozpocząć już od drzwi domu wakacyjnego. Zapoznajcie się  z atrakcjami i możliwościami spędzenia czasu wolnego w Grecji, a następnie rezerwujcie swój wymarzony dom lub apartament wakacyjny.

Grecja

Wakacje dla zmysłów w Grecji

Kiedy myślimy o Grecji, widzimy natyczmiast lazurowe morze, antyczne pomniki i typowe biało- niebieskie domy. Ale Grecja znana jest również ze swojej różnorodności. Można tutaj zasmakować w śródziemnomorskim klimacie ze wszystkimi jego aspektami. Nieważne czy zdecydujecie się na odwiedzenie stałego lądu, Wysp Jońskich, Krety lub Cyklad – w każdym miejscu czeka na Was fascynująca przyroda, która sprawi, iż Wasze wakacje będą wspaniałe. Skarby archeologiczne, które znaleźć można jeszcze dziś w wielu regionach Grecji, opowiadają historię kraju i są świadectwem o niezwykle interesującej kulturze.

Grecja

Niebo dla koneserów

Spędzając wakacje w Grecji koniecznie powinniście skosztować smacznej, lokalnej kuchni. Jest ona bardzo zróżnicowana. Oliwa z oliwek, wino, miód, oliwki, ser owczy, dania z ryb, Ouzo i Souvlaki to tylko niektóre ze specjałów, które sprawią, że Wasze wakacje będą jeszcze przyjemniejsze. Najlepiej smakuje posiłek w gronie najbliższych, na tarasie własnego domu wakacyjnego.

Grecja

Fascynująca przyroda

W Grecji, praktycznie w każdym miejscu znajdziecie wspaniałą przyrodę. Wysokie góry, krajobrazy górskie, skaliste zatoczki sprawiają, iż wybrzeże Grecji ma niepowtarzalny urok. Również Morze śródziemne pokazuje się tutaj z najpiękniejszej strony. Nurkowanie, narty wodne i inne sporty wodne pozwolą Wam zachwycić się pięknem przyrody oraz podziwiać podwodny świat.