Urlop w domu wakacyjnym we Francji

Francja to kraj miłości, tutaj mieszka Bóg, Savoir-Vivre, Café au lait oraz Champs Elysée (elizejskie pola) – wszystkie te rzeczy sprawiają, że żaden inny kraj nie jest znany z tak wspaniałych miejsc, czy produktów typowych dla tego regionu i rozpoznawanych na całym świecie jak ten. Wakacje we Francji to idealny wybór, ponieważ w kraju zakochanych znajduje się wiele pięknych i interesujących regionów, gdzie NOVASOL posiada szeroki wybór apartamentów, a także swoje domy wakacyjne m.in. w Normandii, Bretanii, Prowansji, czy też na Lazurowym Wybrzeżu. Francja jest sercem Europy, z welkim dorobkiem kulturowym i historycznym. Ludzie od wielu lat znają i doceniają jej liczne zalety: bogate życie, smaczne wina – jedne z najpopularniejszych w świecie, kreatywna kuchnia dla smakoszy, wielkie miasta, a do tego zapierające dech w piersiach charakterystyczne krajobrazy. Poczujcie Państwo atmosferę Paryża, gdzie koniecznie zobaczyć trzeba główne miejsca stolicy, m.in. historyczną dzielnicę Montmartre, znaną i lubianą (uważaną za symbol Paryża) Wieżę Eiffel’a, miejsce o którym śpiewane są piosenki – Pola Elizejskie (Champs Elysée) z Łukiem Triumfalnym, a także płynącą spokojnym tempem Sekwanę. Pokochacie Państwo to mejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Francja

Plaża, morze i wypoczynek w apartamencie wakacyjnym

Wybrzeża Francji przyciągają turystów z każdego zakątka świata od niepamiętnych czasów. Można tu napawać się dużym wyborem idealnych plaż w łagodnym klimacie Morza Śródziemnego. Na Lazurowym Wybrzeżu w powietrzu czuć powiew luksusu i spełnienia. Kto jednak chciałby poczuć siłę żywiołu powinien wybrać się nad wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. Spienione morze oraz niekończący się, cudowny horyzont sprawią, że umysł odpocznie od trudów codzienności, a Państwo poczujecie się jak w domu do którego chce się wracać z sentymentem. Domy wakacyjne we Francji są idealnym rozwiązaniem jako baza wypadowa do wspomnianych powyżej miejsc.

Francja

Wakacje przy winie i „Boule’ach“

Ten, kto chciałby na prawdę poznać ludzi i ich zwyczaje, oprócz nauczenia się podstawowych słów po francusku, powinien mieć również w zanadrzu kule do gry w Boule. Gra w Boule jest i już pozostanie narodowym sportem Francji. Podczas spędzania urlopu w domu wakacyjnym możecie Państwo szybko nauczyć się tej fascynującej gry, a lokalni mieszkańcy chętnie udzielą kilku wskazówek, a nawet przyłączą się do zabawy. W wielu miejscach można napotkać Francuzów oddających się tej grze. Wystarczy raz spróbować, a zobaczycie Państwo, że ten sposób spędzania wolnego czasu Wam się spodoba, a wszystko to na wyciągnięcie ręki mieszkając w domu wakacyjnym we Francji. Dużą część popularności przyniosło Francji zdecydowanie wino produkowane w lokalnych winnicach, a ich niezliczone ilości dostarczają najlepsze trunki, które kochane są nie tylko w Europie, ale również na innych kontynentach. Prawdą jest, że najbardziej wykwintne z nich potrafią kosztować wiele pieniędzy, ale smakosze nie żałują ich na ten wybitny produkt. Wiele mniejszych winnic produkuje wino i nie wysyła ich na eksport do innych krajów, więc można ich skosztować jedynie będąc we Francji.

Francja

Każda pora roku jest dobra na urlop we Francji!

Sporty zimowe we Francji są równie popularne, co wakacje nad Lazurowym Wybrzeżem. W Alpach Francuskich oraz Pirenejach znajduje się wiele znanych i świetnie przygotowanych regionów narciarskich. W zależności od upodobań, czy to narty zjazdowe, czy też biegowe – każdy znajdzie tu idealny stok lub trasę narciarską dla siebie. Nieważne o jakiej porze roku wybiorą się Państwo na urlop do Francji, ten kraj zaskoczy Państwa tym, co ma do zaoferowania. Domy wakacyjne NOVASOL są perfekcyjną bazą wypadową zarówno w górach, jak i nad morzem. Wszystkie oferty domów z grillem, basenem, czy też z panoramicznym widokiem na morze dostępne są na naszej stronie internetowej. Spędź wymarzone wakacje z NOVASOL!