Piękne domy wakacyjne w Nantes czekają na Państwa!

Warto odwiedzić malowniczy region Nantes. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór domów i apartamentów na wymarzone wakacje we Francji. W Nantes skorzystać można z cudownych szerokich, piaszczystych plaż oraz fantastycznego parku naturalnego, gdzie każdy odpocznie. Domy wakacyjne NOVASOL mogą być wynajmowane przez cały rok, więc nie muszą się Państwo ograniczać porą roku. Już dziś warto pomyśleć o wypoczynku i wyszukać dom lub apartament odpowiadający Państwa wymaganiom. Spędźcie czas wolny z rodziną lub przyjaciółmi i podarujcie sobie odrobinę luksusu oraz swobody.

Nantes

Nantes

Nantes położone jest na zachodnim wybrzeżu Francji, nad rzeką Loarą. Jest to wymarzony kierunek na spędzenie urlopu. Znajduje się tu wiele piaszczystych plaż, z których turyści oraz mieszkańcy chętnie korzystają, a także stare wioski rybackie, gdzie można zakupić pyszne świeże ryby. Jest tu również duża ilość obszarów bagiennych, w tym słone bagna oraz niesamowity park przyrody La Grande Brière. Pierwsze, co należy zrobić, aby znaleźć się w tym czarującym miejscu, to zarezerwować przytulne domy wakacyjne w Dolinie Loary z oferty NOVASOL, gdzie spędzą Państwo niezapomniane chwile, a pobyt tutaj będziecie wspominać z uśmiechem na twarzach. Nasze domy i apartamenty w tym regionie są dopasowane do potrzeb każdego. Dla tych, którzy szukają przytulnego miejsca w atrakcyjnej cenie polecamy skromnie, ale praktycznie urządzone apartamenty 2-gwiazdkowe, które idealne są na wypad w mniejszym gronie, np. dla par, które chcą spędzić romantyczne chwile w niesamowitym miejscu. Z kolei dla tych, którzy szukają luksusu i dużo przestrzeni dla siebie oraz całej rodziny proponujemy cztero lub pięciogwiazdkowe domy z basenem i własnym ogrodem, gdzie niczego Państwu nie zabraknie, a wszyscy członkowie rodziny będą czuć się jak we własnym domu.

Podczas wizyty w Nantes czeka na Państwa wiele ciekawych atrakcji, co uczyni Wasz urlop w Kraju Loary udanym i niezapomnianym. Jeżeli są już Państwo znudzeni i zmęczeni ciągłym plażowaniem, miasto oferuje kilka muzeów, które warto odwiedzić, aby poznać tamtejszą historię oraz kulturę, a także wiele zamków, zabytkowych kościołów oraz innych interesujących miejsc. Jest to piękne miasto z licznymi parkami oraz ogrodami, w których można odpocząć w przerwie podczas zwiedzania okolicznych zabytków. W NOVASOL znajdziecie Pastwo szybko i wygodnie obiekty wakacyjne w całej Europie, które można rezerwować przez cały rok i całkowicie on-line. Każdy z nich jest sprawdzony przez naszych pracowników i urządzony indywidualnie przez prywatnych właścicieli, więc każdy znajdzie u nas coś, co odpowiada jego gustowi oraz wymaganiom. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w wynajmie nieruchomości wakacyjnych dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.