Odkryj Wersal

Wybieracie się Państwo na wakacje we Francji? Koniecznie odwiedźcie Wersal! Znacznie ułatwi to Państwo wynajem domów i apartamentów wakacyjnych za pośrednictwem NOVASOL. Do zaoferowania mamy szeroki wybór obiektów wakacyjnych, które są elegancko oraz komfortowo urządzone, a każdy z nich ma swój niepowtarzalny klimat. Każdy znajdzie na naszej stronie internetowej odpowiadający jego wymaganiom i oczekiwaniom apartament. Nie traćcie czasu i już dziś zaplanujcie Państwo swój długo wyczekiwany urlop. Brak pomysłów? Skontaktujcie się z nami, a nasi pomocni konsultanci przygotują dla Państwa indywidualną ofertę.

 

Atrakcje

Podparyski Wersal był pierwszą siedzibą sądu oraz francuskich królów. Jest to miejsce światowej sławy, które wybudowane zostało za panowania „Słonecznego Króla” Ludwika XIV. Wersal może być dumny ze swoich bujnych ogrodów i parków. Z NOVASOL mogą być Państwo pewni swoich udanych wakacji, ponieważ podobnie jak w innych częściach Europy, nasze apartamenty w Wersalu i okolicy są sprawdzone i oferują najwyższy komfort wypoczynku. Stąd mają Państwo najlepszy punkt wypadowy do wszystkich oferowanych atrakcji, zabytków oraz pięknych parków. Bez odwiedzenia tego monumentalnego, pełnego historii miejsca, jakim jest Pałac Wersalski, urlop w Paryżu nie będzie w pełni wykorzystany – jak mówią nasi goście, którzy odczuli ten klimat na własnej skórze. Oczywiście jest to tylko jedno z wielu miejsc wartych zobaczenia podczas pobytu z rodziną we Francji. Park wersalski został rozbudowany w XVII wieku i wtedy zostały wybudowane tam kolejne dwa mniejsze pałace: Grand Trianon oraz Petit Trianon.

Wersal

Historyczny Wersal

Dziś według statystyk, dumny pałac odwiedzany jest przez ok. 10 milionów turystów rocznie. Wewnątrz znajduje się 700 pomieszczeń, z czego 120 zostało udostępnionych dla osób odwiedzających. Ze względu na swoją historię oraz niesamowitą architekturę i rozmiar, miejsce to jest jedną z największych atrakcji turystycznych w całej Francji, do którego tłumnie napływają ludzi z różnych zakątków świata.

Będą Państwo oczarowani urokiem francuskiego stylu życia, szerokiej oferty kulturalnej i oczywiście gastronomią, której nie da się opisać słowami. Wybierając się na wycieczkę do okolicznych winnic, parków, czy też jezior – mogą być Państwo pewni, że doświadczenia wakacyjne pozostaną w Państwa pamięci na zawsze.

 

Kwatery wakacyjne w Wersalu

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty domów i apartamentów wakacyjnych we Francji oraz innych częściach Europy. Dysponujemy w sumie 40.000 różnorodnych apartamentów na całym kontynencie. Od skromnych, wygodnych apartamentów z widokiem na morze lub okolicę, aż po duże, luksusowe domy wakacyjne, które często posiadają własny basen, a ich lokalizacja jest świetnym punktem wyjściowym na turystyczne szlaki.