Witajcie w LEGO® House

LEGO® House to najnowsza atrakcja duńskiego miasta Billund, w którym powstały słynne klocki oraz w którego okolicy znajduje się słynny park rozrywki Legoland. Obiekt został otwarty w 2017 roku przez samą księżniczkę Marię i od razu stał się komercyjnym sukcesem, bowiem odwiedzają go dziennie tysiące, spragnionych atrakcji, Gości.

LEGO® House już z zewnątrz wygląda jak konstrukcja zbudowana ze słynnych klocków, a w jego wnętrzu czeka na Was mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, place zabaw, restauracje oraz ok. 25 milionów klocków, z których będziecie mogli zbudować praktycznie wszystko to co podsunie Wam wyobraźnia.

Zatem, jeśli wybieracie się na wakacje w Danii, to koniecznie w swoich planach zaznaczcie wizytę w LEGO® House!

 LEGO® House

Specjalna oferta dla Klientów NOVASOL

Mamy dla Was dodatkową zachętę na odwiedziny w LEGO® House. Otóż, każdy kto zarezerwuje dom lub apartament wakacyjny w Danii (w dowolnej części kraju, a więc może to być nawet domek na Bornholmie), otrzyma zniżkę na bilety wstępu do tej atrakcji. Zniżka w kwocie 70DKK jest dostępna dla każdego Gościa NOVASOL, niezależnie od wieku, płci czy wyznania.

Jak zdobyć zniżkę? To proste. Po założeniu rezerwacji i wpłaceniu zaliczki (lub całej kwoty, jeśli wyjazd jest za mniej niż 40 dni), klikacie tutaj: Kup Bilet. Wpiszcie kod rabatowy i gotowe – cena obniży się o 70 duńskich koron za osobę. Po dokonaniu zapłaty, bilety do LEGO® House przyjdą na mail.

Ważna informacja! Zakup ze zniżką jest możliwy tylko przez stronę LEGO® House. Biletu z rabatem nie można zakupić w lokalnych oddziałach NOVASOL ani w kasie obiektu.

 LEGO® House

Atrakcje w LEGO® House

Wstęp jest, rabat na bilety jest, ale właściwie wciąż nie napisano jakie atrakcje w LEGO® House są dostępne i czy w ogóle warto tam się wybrać.

Oczywiście, że warto i już śpieszymy z rozwinięciem wstępu. Otóż, jeśli wybierzecie się do LEGO® House będziecie mogli skorzystać z aż 4 specjalnych i różniących się tematycznie stref, a są to:

  • Strefa czerwona – miejsce, w którym do Waszej dyspozycji oddanych są miliony klocków, z których możecie zbudować co tylko chcecie. Co ważne, dostępne są tu standardowe klocki oraz klocki Duplo, które przeznaczone są dla młodszych budowniczych. W tle strefy podziwiać można niezwykły wodospad zbudowany z klocków, a w specjalnym laboratorium, specjaliści pokażą Wam jak „podkręcić” wasze dzieła.

  • Strefa zielona – miejsce, w którym podziwiać można sceny z życia, przedstawione za pomocą klocków. Będziecie tu także mogli nakręcić swój film z klockami w roli głównej oraz zbudować minifigurę ze swoich marzeń.

  • Strefa żółta – powstała z myślą o emocjach jakie doświadczamy w życiu codziennym. Możecie tu zbudować rybkę i obserwować jej zachowania w wirtualnej rzeczywistości. Stworzycie tu również zwierzątko ze specjalnych klocków, czy kompozycję kwiatową.

  • Strefa niebieska – powstała z myślą o tym, by pokazać najmłodszym jak skonstruowany jest świat. Można tu również stworzyć i zaprogramować robota, zbudować własne miasto lub wypróbować jak zachowa się, zbudowany przez Was, pojazd na  na torach wyścigowych.

Oprócz tych stref, w budynku znajdziecie również kolekcję dzieł zbudowanych z klocków, potężne dinozaury, całe krainy stworzone z klocków LEGO oraz historyczne kolekcje klocków, których nie ma już w sprzedaży. Rezerwujcie więc kwaterę z oferty "noclegi Dania" i wyruszcie na niezapomnianą wycieczkę do LEGO® House.

PS. W jednej z restauracji posiłki są podawane przez roboty zbudowane z klocków.

LEGO® House