Hejlsminde - wakacje nad wodą

Hejlsminde jest dawną wioską rybacką, gdzie większość turystów przyjeżdża ze względu na doskonalą infrastrukturę nadmorską. Podczas urlopu w Hejlsminde znajda Państwo wiele małych przystani. Plaża kąpielowa w Hejlsminde jest spokojna i przyjazna dla dzieci i ma publiczne boisko do siatkówki plażowej. Jest tu też park wodny dla całej rodziny, kort tenisowy i pole do minigolfa. Niskie i czyste wody oraz piękna, biała piaszczysta plaża przyciągają szczególnie duże rodziny do tego wspaniałego zakątka Danii. Tutaj dzieci mogą bawić się bezpiecznie i spokojnie, a rodzice beztrosko wypocząć. Umożliwiają to płytkie wody i niskie fale. Plaże w Hejlsminde są z najbardziej przyjaznych dla dzieci plaż w kraju. Szeroka piaszczysta plaża z wieloma wysokimi wydmami, w których jest mnóstwo wgłębień są idealne do zabawy. Niskie i spokojne wody to kolejny powód, dla którego ta plaża jest ulubiona przez dzieci. Jakość wody jest również naprawdę dobra, można spróbować tutaj amatorskiego nurkowania. Na plaży w Hejlsminde można również przy odrobinie szczęścia znaleźć skarby, takie jak muszle, ślimaki, a nawet bursztyny.

Plaże w Hejlsminde

Fantastyczne plaże w Hejlsminde

  • Hejlsminde: nietknięta plaża naturalna z dobrymi możliwościami kąpielowymi i bez niebezpiecznego nurtu. Plaża częściowo kamienista i piaszczysta. Mała głębokość wody, odpowiednia szczególnie dla rodzin z dziećmi. Polecamy buty kąpielowe.
  • Kelstrup, Hejsager, Flovt: jedne z najpiękniejszych kąpielisk na wschodnim wybrzeżu z piaskiem i dobrą jakością wody. Szybko robi się głęboko.
  • Djernæs, Vikær, Sønderballe og Loddenhøj: piękne plaże naturalne, z piaskiem i kamieniami lub tylko z piaskiem. Jakość wody jest dobra i woda jest relatywnie płytka.

W niedalekich odległościach o tych wspaniałych plaż NOVASOL oferuje domy wakacyjne w Danii. Najczęściej domy te posiadają panoramiczny widok na wodę i wówczas mogą Państwo poczuć poczucie wolności a także spokoju na wakacjach. W takich domach z widokiem maja Państwo możliwość z własnego tarasu sięgać wzrokiem aż po horyzont a z kolei wieczorami obserwować zachód słońca. Zapraszamy zatem do domów z widokiem przy plaży w Hejlsminde.