Park rozrywki dla całej rodziny

Farup Sommerland to nazwa jednego z największych parków rozrywki w Danii. Obiekt ten znajduje się w północnej części półwyspu Jutlandzkiego, a dokładniej pomiędzy dwoma kurortami: Lokken oraz Blokhus (sprawdźcie naszą wakacyjną ofertę „domy wakacyjne w Blokhus”). Park został otworzony w 1975 roku, a dziś jest jednym z najchętniej odwiedzanych tego typu miejsc w kraju. Również i w Europie miejsce to jest bardzo znane, o czym świadczą liczne nagrody, które przyznano lunaparkowi na przestrzeni lat, jak chociażby:

 • 3 najlepszy Park rozrywki w Europie

 • Najlepszy serwis na świecie (2015)

 • 2 najlepszy park na świecie (2011)

 • Najlepszy park tematyczny w kraju (2014)

 • I wiele, wiele innych wyróżnień.

 O jego popularności świadczy również fakt, iż jest on otwarty tylko w sezonie letnim, a i tak odwiedza go prawie milion, szukających zabawy i niezapomnianych wrażeń, wczasowiczów z całego świata. Jednak to nie wszystko, otóż Farup Sommerland to również największy aquapark w kraju, a więc oznacza to jeszcze więcej szampańskiej zabawy! Dlatego, jeśli planujecie wakacje w Danii, koniecznie uwzględnijcie w swoich planach wizytę w tym niezwykłym miejscu.

 

Specjalna oferta dla Klientów NOVASOL

Park rozrywki o takiej renomie nie mógł ujść naszej uwadze. I właśnie dlatego poczyniliśmy starania, aby Goście naszych domów wakacyjnych mogli poczuć się wyróżnieni podczas pobytu w Farup Sommerland. Otóż, każdy kto zarezerwuje obiekt w Jutlandii (obojętnie której części – może to być nawet dom wakacyjny w Jutlandii Południowej) uzyska możliwość zakupu tańszych biletów. Procedura jest bardzo prosta – należy wykonać kilka kroków:

 1. Zarezerwować obiekt wakacyjny w Jutlandii.

 2. Opłacić zaliczkę lub całość kwoty (w zależności od daty przybycia).

 3. Pobrać voucher stąd: Voucher Farup Sommerland

 4. Wydrukować voucher i okazać go przy wejściu.

Voucher oferuje zniżki na bilety 1- i 2-dniowe. Pamiętajcie, że voucher dotyczy zniżki na wejściówkę do parku, w którym atrakcje są już w cenie. Voucher nie obejmuje usług gastronomicznych oraz asortymentów sklepów. Zapraszamy!

  Farup Sommerland

Atrakcje w Farup Sommerland

Wszystko już gotowe. Dom wakacyjny w Danii jest, voucher już wydrukowany – można wyruszyć na niezapomnianą przygodę. Co czeka na Was w tym niezwykłym miejscu? Oto kilka, z ponad 60, propozycji:

 • Jastrząb – drewniany rolleroaster, który osiąga 75 km/h prędkości

 • Nietoperz – metalowy rollercoaster, z małymi wagonami na 4 osoby.

 • Lynet – bardzo szybki rollercoaster, którego trasa jest mocno poskręcana.

 • Huragan – kolejka, która szynę ma mocowaną u góry, a więc pod nogami nie ma żadnego podestu – tylko dla odważnych.

 • Farup rafting – spływ dziką rzeką w 6-osobowych pontonach;

 • Traestammenrne – spływ w drewnianych pniach;

 • Całe mnóstwo karuzel i atrakcji dla każdego – zarówno spokojne jak i bardzo intensywne atrakcje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Oprócz tego, na terenie Farup Sommerland znajduje się wielki aquapark z licznymi basenami (w tym ze sztucznymi falami) oraz zjeżdżalniami. I właśnie ze względu na ten duży kompleks basenowy, zachęcamy Was do zakupienia biletów 2-dniowych. Ciężko będzie w jeden dzień objechać wszystkie atrakcje i wypocząć w basenach, a tak będziecie mogli jeden dzień poświęcić na ekscytujące wrażenia, a drugi na wodne szaleństwa. Mało tego, w parku rozrywki czekają na Was także różne imprezy, eventy oraz koncerty muzyczne. Całość okraszona jest punktami gastronomicznymi, salonami gier, sklepami z pamiątkami i placami zabaw. To będą niezapomniane wakacje w Jutlandii Północnej.