Apartamenty wakacyjne w kompleksie wypoczynkowym Fanø Bad, położone nad plażą i wygodnie urządzone!

W ofercie NOVASOL znajdziecie domy wakacyjne w Danii, a wśród nich specjalne apartamenty położone w kompleksie wypoczynkowym Fanø Bad. Kompleks wypoczynkowy jest oddalony o tylko ok. 100 m od szerokiej piaszczystej plaży.

 

Dania – wyspa na Morzu Północnym Fanø zaprasza!

Wysepka o płaskiej powierzchni zachwyca na Morzu Północnym na zachód od Jutlandii licznymi przeżyciami wakacyjnymi. Od ponad 100 lat Fanø jest najpopularniejszym celem wakacyjnym Danii. Wynajmując dom wakacyjny na Fanø gwarantują sobie Państwo nietuzinkowe wakacje. Na Fanø czeka na Państwa niepowtarzalny przyrodniczy raj, który zachwyca swoją bielą piaszczystych plaży i mielizn. Przyroda na Fanø tworzy doskonałe warunki na wakacje z całą rodziną. Wyspa, jest częścią parku narodowego z mieliznami. „Raz Fanø, zawsze Fanø!”

Fano Bad

Komfortowe apartamenty wakacyjne w pobliżu plaż

W kompleksie wypoczynkowym Fanø Bad, który jest położony tylko o ok. 100 m od długiej plaży, jest przygotowanych dla Gości NOVASOL 60 apartamentów wakacyjnych do wyboru. 3 różne typy urządzenia, które różnią się w wielkością i wyposażeniem. We wszystkich apartamentach wakacyjnych umeblowanie odpowiada modnym standardom. Wszystkie apartamenty wakacyjne znajdują w kompleksie wypoczynkowym . Położona blisko plaża, długa na 18 km, składająca się głównie z białego piasku i wydmowego pejzażu. Dokładnie naprzeciw mieszkań znajdują się zarówno restauracja, minigolf, korty tenisowe i jedyne 18 dołkowe pole golfowe w Danii. Nordby, największe miasteczko wyspy, oddalone o 1,5 km z jego pięknymi starymi domami, wieloma małymi przytulnymi ulicami i licznymi sklepami.

Fano Bad

Rekreacyjne wskazówki wokół domu wakacyjnego NOVASOL!

Mnóstwo w cudownych aktywnościach i możliwości wycieczek na świeżym powietrzu, znajdą Państwo na i wokół Fanø:

  • sielskie miejscowości rybackie Nordby i Sønderho oraz jednodniowe wycieczki do pięknego miasta Esbjerg
  • wędrówki po mieliznach i focze safari w Morzu Północnym
  • antyki i wyroby rzemieślnicze, rynek z niepowtarzalną biżuterią, porcelaną, szkłem, świecami i malowidłami
  • liczne ścieżki rowerowe i aktywne granie w golfa
  • liczne muzea i galerie
  • różnorodne atrakcje dla dzieci, przyjemność dla dorosłych i dzieci

 

Przyjazd: podróż statkiem

Na wyspę i z powrotem - wygodna podróż do miejscowości wypoczynkowej jest bardzo ważna. Na wyspę pływa prom: latem co 20 min. i zimą co 40 min. Podróż trwa ok. 12 min. Potrzebują Państwo jeszcze więcej informacji, prosimy zajrzeć na stronę www.faergen.de

Fano Bad

Domy wakacyjne na wyspie Fanø

Preferują Państwo prywatne domki wakacyjne? Mała wyspa Fanø oferuje mnóstwo typowych domów wakacyjnych z tradycyjną strzechą na dachu i klasyczne domy w Danii w skandynawskim stylu.