Djursland Sommerland

Djurs Sommerland zaprasza

Czy jesteście gotowi na emocje i zabawę dla całej rodziny? Chcecie poczuć solidny zastrzyk adrenaliny? Zatem koniecznie wybierzcie się do parku rozrywki Djurs Sommerland, który jest jednym z największych tego typu miejsc w Skandynawii. Czekają tu na Was: największa kolejka górska w Danii, ogromny park wodny i ponad 60 atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na własnej skórze przekonacie się, dlaczego Djurs Sommerland został wybrany najlepszym letnim parkiem w Skandynawii – i to cztery lata z rzędu!

Ten rodzinny park znajdziecie na półwyspie Djursland, który słynie z długich i piaszczystych plaż. Dlatego wybierając dom wakacyjny w Djursland, będziecie mieli okazję na połączenie nadmorskich wakacji z niesamowitymi przeżyciami na jednej z wielu atrakcji w tym ogromnym lunaparku.

  Djurs Sommerland

Dodatkowa zachęta

Rezerwując domy wakacyjne w Danii (w dowolnym regionie), otrzymacie specjalny rabat na wstęp do parku Djurs Sommerland! Przygotowaliśmy dla Was dwie opcje:

 • Bilety 2-dniowe - oszczędzicie 15% na wejściu do parku. Z tym biletem możecie skorzystać z atrakcji 2 razy w ciągu 7 dni.

 • Bilety 1-dniowe – oszczędzicie aż 20% na wejściu do parku.

Jak kupić bilety:

Bilety można kupić we wszystkich lokalnych biurach NOVASOL w Danii. Zachęcamy do zatrzymania się i zakupu biletów w lokalnych biurach lub kupienia ich po odebraniu klucza do domu wakacyjnego. Potrzebujemy tylko numer rezerwacji. Pamiętajcie, że nie ma możliwości uzyskania zniżki bezpośrednio w Djurs Sommerland, a bilety muszą być wykorzystane w okresie wynajmu domu wakacyjnego. Jest to bilet wstępu do parku i w jego ramach są nieograniczone przejazdy atrakcjami.

Dwudniowy bilet jest osobisty. Bilet należy przeskanować podczas obu wizyt. Druga wizyta musi się odbyć najpóźniej 6 dni po pierwszej wizycie. Oferty nie można łączyć z innymi rabatami. Jeśli chcecie otrzymywać więcej informacji o rabatch lub promocjach, zapiszcie się do naszego newslettera.

  Djurs Sommerland

Atrakcje parku

W Djurs Sommerland czeka na Was aż 8 stref oferujących niezapomniane wrażenia. Wybierając się na urlop w Jutlandii Wschodniej, będziecie mieli okazję poznać takie miejsca jak:

 • Sommerland – najstarsza część parku, gdzie znajdziecie m.in. spływ wodny Colorado oraz wieżę Ørnen. Tutaj znajduje się również najnowszy rollercoaster – Dragekongen, oferujący m.in. 30-metrowy zjazd z prędkością 85 km/h!

 • Bondegardsland – strefa z atrakcjami nawiązującymi do farmerskiego życia.

 • Afrikaland - z dżunglą i możliwością uczestniczenia w safari.

 • Westernalnd – gdzie poznacie smak Dzikiego Zachodu i weźmiecie udział w spływie raftingowym Rio Grande.

 • Mexicoland – z mini polem golfowym oraz kolejką Juvelen, która pędzi z prędkością 85km/h.

 • Piratland – z rollercoasterem Piraten (najwyższy w Danii) i wodnym spływem Skatteoen ze spadkiem 28 metrów.

 • Vandland – aquapark z basenami i zjeżdżalniami

 • Vikingland – strefa z kolejką górską o nazwie Młot Thora.

Warto również się tu wybrać w dniach 13 - 21 października podczas których odbywa się tu Halloween. Wtedy to park jest specjalnie zdobiony aż 25 tysiącami dyń, szkieletami, pajęczynami itp. a na dróżkach spotkacie prawdziwe czarownice. Dodatkowo czekają tu na Was dwa nawiedzone domy:

 1. HekseSkolen - zaczarowane przeżycie dla całej rodziny

 2. GræskarFabrikken - gdzie prawdziwy horror czai się za każdym rogiem.

Więcej informacji i pełny spis atrakcji znajdziecie na www.djurssommerland.dk