Wakacje na Als - najpiękniejsze plaże

Zakwaterowanie idealne na plażowe wakacje w Danii

NOVASOL słynie głównie ze słonecznych wakacji, a wiec szczerze możemy polecić Państwu domy w bliskim położeniu plaż na wyspie Als. Na wyspie Als jak i w całej Danii znajdują się znakomicie przystosowane plaże. Spędzając wakacje w Danii, już od samego początku mogą się Państwo napawać zdrowym jodem. Plaże na wyspie charakteryzują się drobnym, białym piaskiem, gdzie polecamy wylegiwanie się w pełnym słońcu. Kolor wody jest chabrowy, co pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego.

Als

Plaża dla każdego

Niektóre z plaż nie mają właściwie końca i ciągną się przez całe wybrzeże. Piaszczysta przestrzeń jest szeroka na przynajmniej 100 metrów, wysypana drobnym piaskiem, ubitym przez wdzierające się na ląd fale. Z piaszczystych plaż korzystają również miłośnicy wędrówek pieszych, a nawet zdarza się ze można dostrzec tam rowerzystę. Wyspa oferuje wiele przystosowanych ścieżek. NOVASOL dysponuje baza domów przy plaży, a więc zarówno rodziny z dziećmi jak i grupy przyjaciół znajda tutaj odpowiedni dom wakacyjny w Danii na wakacyjną przygodę.

als

Aktywny urlop w wodzie

Plaże w Als sprzyjają miłośnikom sportów wodnych. Zakwaterowanie na Als jest idealnym miejscem wypadowym dla osób preferujących aktywny wypoczynek na wodzie. Zarówno żeglarze jak i windsurferzy będą mogli popisać się tutaj swoimi umiejętnościami. Warunki są doskonałe, gdyż pływać można tutaj nie tylko na otwartym morzu, ale także po licznych fiordach i zatokach. Większość sportów wodnych uprawianych jest na wyspie Als przez cały rok, nie tylko latem, ale również w chłodniejszych miesiącach wiosennych, jesiennych oraz zimowych.

als

Poniżej plaże jakie mogą Państwo znaleźć na Wyspie Als:

  • Kegnæs: na Kegnæs są dobre możliwości kąpielowe z piękną piaszczystą plażą
  • Skovmose: długie kąpielisko na 5 km, które jest jednym z najpiękniejszych na wschodnim wybrzeżu
  • Mommark: plaża z piaskiem i kamyczkami. Blisko plaży malowniczy port, z przeprawą promową do Ærø
  • Kettingskov/Asserballeskov: plaża z małymi kamyczkami
  • Lavensby: wyciszony teren wakacyjny blisko przyrody, gdzie można znaleźć piasek z małymi kamyczkami
  • Købingsmark: na północnym wybrzeżu Alsens leży Købingsmark z pięknym kąpieliskiem. Piaszczysta plaża przedzielona odcinkami małych kamyczków, które można ominąć korzystając z pomostu

Zapraszamy na Als w Danii a Państwa wakacje będą niezapomniane. NOVASOL chętnie poszuka dla państwa oferty w tym regionie.