Atrakcje w okolicy Fazany

Miejscowość Fazana to świetne miejsce na Wasze, niezapomniane wakacje. Znajdziecie tu bowiem wszystko co niezbędne do udanego urlopu. Ciekawe miejsca, wiekowe zabytki, mnóstwo wydarzeń kulturalnych, atrakcje dla małych i dużych, port, marina i plaże - jak sami widzicie, jest tego naprawdę sporo, a wszystko to jest łatwo osiągalne z naszych domów i apartamentów wakacyjnych z oferty “Chorwacja noclegi”, którą warto przejrzeć przed wyjazdem do tego istryjskiego kurortu.  

Fazana jest atrakcyjna jeszcze z wielu innych powodów, ale warto tu dodać, iż jest ona bardzo atrakcyjnie położona. Dzięki temu, będziecie mogli organizować wycieczki, nie tylko po najbliższej okolicy, ale i do dalszych miejsc umiejscowionych na całym półwyspie. Spośród wielu takich lokalizacji, klika chcielibyśmy Wam przybliżyć bardziej, jednak pamiętajcie, że wakacje z NOVASOL to pełna wolność, także są to tyko sugestie na uatrakcyjnienie urlopu w kwaterze z katalogu “Istria noclegi”. Zapraszamy do lektury i życzymy udanych wakacji

Fazana

Wyspy Briońskie 

Ten przepiękny archipelag jest widoczny z Fazany, a dostać się do niego możecie korzystając z przeprawy promowej. Wyspy Briońskie to niezwykłe miejsce, które ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Znajdziecie tu m.in. ciekawe muzea, Park Narodowy, bogactwo flory i fauny, zabytki z czasów antyku i średniowiecza, ślady dinozaurów, piękne plaże oraz park safari. Jakby tego było, jest tu spora oferta aktywnego wypoczynku, obejmującego m.ni. nurkowanie, sporty wodne oraz wycieczki rowerowe. Jest to punkt obowiązkowy dla każdego, kto wybierze dom lub apartament wakacyjny z oferty “Fazana noclegi”. 

Wyspy Briońskie

Pula 

Skoro zamieszkacie niecałe 10 km od stolicy Istrii, to koniecznie musicie się do niej wybrać. Miasto Pula, bo nim mowa, to największe i najatrakcyjniejsze miasto regionu. Co roku przyciąga tysiące turystów, którzy chcą podziwiać rzymski amfiteatr, Łuk Sergiusza, świątynię Augusta i wiele innych ciekawych miejsc. Pula to również fantastyczne miejsce na spacery i zakupy oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Szczególnie wycieczkę do Puli polecamy miłośnikom nurkowania, którzy znajdą tu wiele podwodnych skarbów. Na koniec jeszcze jedna zachęta, a mianowicie nasze domy i apartamenty wakacyjne z oferty “Pula noclegi” w fantastycznych cenach. Zapraszamy! 

Pula

Rovinj 

Jadać ok. 30 km w kierunku północnym, traficie do kurortu Rovinj. Jest to jedno z najpiękniejszych miast w całym kraju, nieodzownym jest więc, abyście i Wy go odwiedzili. Podczas spaceru, poznacie ciekawe miejsca i zabytkowe budowle, jak chociażby kościół św. Eufemii. Bogato prezentuje się także tutejsza oferta muzeów. Z kolei miłośnikom natury polecamy spacer po parku Zlatni Rt, który oprócz zieleni proponuje podziwianie pięknego wybrzeża. Warto także wybrać się w rejs pośród okolicznych wysp, których tu nie brakuje. Warto również zapoznać się z naszą ofertą “Rovinj noclegi”, bo kto wie, może wybierzecie się właśnie tutaj na swoje następne wymarzone wakacje

Rovinj

Jeszcze więcej atrakcji 

Każde z, wymienionych wyżej, zapewni Wam całodzienną porcje wrażeń, a przecież jeszcze trzeba znaleźć czas na plażowanie, kąpiele w Adriatyku i ogólnie pojęty relaks. Z doświadczenia jednak wiemy, że część z Was będzie chciała zobaczyć jeszcze więcej miejsc. Na szczęście, Istria ma ich naprawdę sporo do zaoferowania, także planując urlop, warto wcześniej przejrzeć mapy i przewodniki. Oprócz powyższych, na pewno, miłe chwile zapewnią Wam m.in. Porec, Medulin, Umag, rezerwat Ucka czy najmniejsze miasto świata Hum. Jest z czego wybierać, także rezerwujcie kwatery wakacyjne z oferty “domy i apartamenty Chorwacja” i w drogę na niezapomnianą przygodę!