Atrakcje w okolicy Zadvarje

Wakacje w Zadvarje

Zadvarje to idealne miejsce na urlop w otoczeniu ciszy i spokojnej atmosfery. Miasteczko zlokalizowane jest pośród naturalnych krajobrazów, na które składają się lasy i góry – w sam raz na udane wakacje w Chorwacji. Z doświadczenia jednak wiemy, że i takie atuty mogą okazać się niewystarczające, dlatego też mamy dla Was dobrą wiadomość. Wystarczy wsiąść w auto lub miejscowy autobus i wybrać się do ciekawych miejsc, których w okolicy nie brakuje. Tylko wyobraźcie sobie: spędzacie dzień na zwiedzaniu albo wypoczynku nad morzem, a następnie wracacie do spokojnego miejsca, w którym zaznajecie relaksu z gwarancją prywatności i sielskiego klimatu. Czy istnieje lepsza kombinacja na udany urlop? Śmiemy wątpić, a więc rezerwujcie domy wakacyjne w Zadvarje i sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na Was w okolicy.

  Zadvarje

Wypoczynek w Breli

Brela (przy okazji, sprawdźcie katalog „Brela noclegi”) to najbliżej położony kurort od Zadvarje. Nie jest jednak typową, nadmorską miejscowością. To co Brela wyróżnia, to fakt, że tutejsze plaże zapewniają nie tylko relaks, ale i naturalne otoczenie oraz skały i urwiska, które budzą podziw. W Breli znajdziecie także przyjemną promenadę, marinę oraz kilka zabytkowych budowli. Na wodzie z kolei, czekają na Was strefy zabaw, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz ofertę rejsów po okolicy. Świetne miejsce na wypoczynek nad wodą – będzie to idealny punkt Waszego wymarzonego urlopu.

  Okolice Breli

Rozrywkowa Makarska

Jeśli szukacie atrakcji i rozrywek – wizyta w Makarska na długo pozostanie w Waszej pamięci (tutaj również oferujemy nasze domy i apartamenty wakacyjne – sprawdźcie katalog „Makarska noclegi”). Jest to największy i najgorętszy kurort w całym kraju, także dla nikogo nie zabraknie tu intensywnych przeżyć. Mnóstwo sklepów, barów, restauracji, atrakcji dla dzieci oraz klubów nocnych – może to wprawić w niemały zawrót głowy, a przecież są jeszcze plaże, promenada, marina oraz ciekawe miejsca. Do kompletu dodajmy, przepiękny widok na masyw Biokovo oraz możliwość wybrania się na wycieczkę po górach, a otrzymacie jedno z najlepszych miejsc na wypocznek. Oczywiście, przy założeniu, że nie przeszkadzają Wam tłumy turystów.

 Makarska

Fascynujący Omiś

Omiś to wiekowe miasto, położone u wrót kanionu rzeki Cetina. Wysokie skały kanionu oraz skalny masyw Mosor górują nad miastem, tworząc fenomenalne widoki. Jakby tego było mało, istnieje możliwość podziwiania miasta i rzeki „z góry”, także niezapomnianych wrażeń tu nie zabraknie. Omiś (zerknijcie do oferty „Omiś noclegi””) pełen jest również ciekawych miejsc, jak np. port rybacki, słynne kąpielisko Velika Plaza, fortece Mirballea i Fortica, muzeum miejskie czy zabytkowe kościoły. Z Omiś startują także spływy kajakowe i raftingowe wzdłuż Cetiny – emocje gwarantowane. Jak widać, Omiś oferuje różne formy spędzania czasu, a więc wycieczka do tego miasta jest godna uwagi.

  Omiś

Propozycje dalszych wycieczek

Decydując się na dom lub apartament wakacyjny z oferty "Chorwacja noclegi” w Zadvarje, możecie również wybrać się do takich miejsc jak:

  • Szybenik – w którym można podziwiać m.in. Katedrę św. Jakuba (wpisaną na listę UNESCO);

  • Split – jedno z największych miast i portów w kraju;

  • Górny i Dolny kanion Cetiny – szczególnie polecamy podziwianie go z poziomu rzeki;

  • Park Przyrody Biokovo;

  • Imotski – z fascynującym jeziorem krasowym Modro Jezero;

  • Wyspa Brac oraz Wyspa Hvar – już sama przeprawa na te wyspy, będzie długo wspominaną przygodą.   

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy