Atrakcje w okolicy Tucepi

Wakacje w Tucepi

Zdecydowaliście się na urlop w Tucepi, a to oznacza, że Waszym wakacyjnym celem jest miejsce nad błękitnym Adriatykiem z gwarancją słonecznej pogody. Całość znajduje się w południowej części Chorwacji (przy okazji, zachęcamy Was do sprawdzenia pełnej oferty, którą znajdziecie pod hasłem „domy i apartamenty Chorwacja”), u podnóża masywu Biokovo. Urlop w Tucepi to również mnóstwo ciekawych atrakcji, możliwość poznania lokalnych zwyczajów oraz zabytków, dostęp do pysznej dalmatyńskiej kuchni oraz okazja na niezapomniane rejsy po wodach Adriatyku. Mówiąc krótko – wakacje idealne!

To jednak nie koniec, wiemy bowiem, że i takie nagromadzenie wszelakich atrakcji może być niewystarczające. Dlatego mamy dla Was dalsze, dobre wiadomości. Tucepi, jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowane na krajowej mapie, dzięki czemu, dom wakacyjny w tym mieście, może służyć jako baza do wycieczek po okolicy. I właśnie dla osób lubiących eksplorację i poznawanie nowych miejsc, przygotowaliśmy kilka propozycji na wycieczki. Jeśli więc wybraliście dom lub apartament wakacyjny z katalogu „Tucepi noclegi”, sprawdźcie poniższe miejscowości, które jeszcze bardziej urozmaicą Wasz wymarzony urlop. Zapraszamy do lektury!

 Tucepi

Makarska

Dosłownie kilka minut od Tucepi znajduje się jeden z najsłynniejszych kurortów w Europie, czyli Makarska. Jest to także jedno z najpopularniejszych miejsc nad Adriatykiem oraz najgorętsze miejsce w kraju, zarówno pod kątem atrakcji jak i średnich temperatur. W Makarska czekają na Was liczne atrakcje oraz okazje na rozrywkowe spędzanie czasu, np. na dyskotece do białego rana na plaży. W Makarska czeka na Was również prawdziwe bogactwo tawern, restauracji oraz zabytkowych miejsc. Z kurortu startują również zorganizowane wycieczki na zjawiskowy masyw Biokovo, z którego można podziwiać panoramę Riwiery Makarska. Gdyby miejsce to wywarło na Was spore wrażenie, może rozważycie powrót tu na dłużej w następne wakacje – wtedy, proponujemy Wam zajrzenie do katalogu „Makarska noclegi”, w którym znajdziecie komfortowe domy i apartamenty wakacyjne.

 Makarska

Baska Voda

Baska Voda znajduje się kilka kilometrów za Makarska i również należy do Riwiery Makarska. Oznacza to, że i tutaj znajdziecie piękne oraz długie plaże, fantastyczne widoki oraz mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Poza tym, w Baska Voda warto odwiedzić muzeum malakologiczne, archeologiczne oraz geograficzne, a także poznać zabytkowe kościoły i domy. Zachęcamy również do odwiedzenia mariny, z której można wybrać się na wycieczkę po wodach Adriatyku, Na koniec, sprawdźcie naszą ofertę „Baska Voda noclegi”, w której proponujemy w pełni wyposażone i atrakcyjne cenowo kwatery wakacyjne.

 Baska Voda

Brela

Brela to, najbardziej wysunięty na północ, kurort Riwiery Makarska. Jest to przepiękne miejsce, w którym można znaleźć sporo ustronnych miejsc na plażowy wypoczynek. Mało tego, kąpieliska te „udekorowane” są skałami wynurzającymi się z wody. Przyszykujcie więc Wasze oczy na fantastyczne doznania. Oprócz tego, w Breli znajdziecie typowe atrakcje nadmorskiego kurortu, także jest to miejsce świetne na jednodniowy wypad. Przy okazji, zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Brela noclegi” – naprawdę warto!

 Brela

Dalsze miejscowości godne Waszej uwagi

Wymienione wyżej miejscowości położone są dość blisko Tucepi i podróż do nich zabierze Wam kilka chwil. Są jednak miejsca położone dalej, ale ich atrakcje powodują, że ciężko obok nich przejść obojętnie. Dlatego też, jeśli znajdziecie wolny czas, koniecznie sprawdźcie jakie to przyjemności mają Wam do zaproponowania takie miejsca jak: Imotski, Split, Trogir czy Omiś. Nie zapominajmy także o licznych wyspach, na których można podziwiać zabytkowe miasteczka oraz ostoje dzikiej natury. Podsumowując: wybierzcie kwaterę z oferty „Chorwacja noclegi” w Tucepi, a będziecie mieć mnóstwo atrakcji w zasięgu ręki. Zapraszamy!

Zobacz nasze domy wakacyjne w 19 krajach