Atrakcje w okolicy Tkon

Wakacje w Tkon

Tkon to świetne miejsca na wymarzony urlop. Atrakcyjna lokalizacja na wyspie Pasman, w środkowej części Chorwacji (sprawdźcie również naszą ofertę „domy i apartamenty Chorwacja”), sprawia, że znajdziecie tu mnóstwo okazji na zaznanie spokoju i wyciszenie. Oprócz tego, czeka tu na Was prawdziwe bogactwo plaż i naturalnych miejsc, w których można nacieszyć zmysły przyjemnymi doznaniami. Tkon jest także portem, z którego szybko można dostać się na inne wyspy oraz na ląd, na którym czeka na Was mnóstwo atrakcji. Klika z nich, chcielibyśmy Wam przedstawić. Może akurat znajdziecie wolną chwilę i wybierzecie się do któregoś z nich? Oczywiście, decyzję pozostawiamy Wam, gdyż wakacje z NOVASOL to urlop na Waszych zasadach. Zapraszamy!

  Tkon

Biograd na Moru

Biograd na Moru to słoneczny kurort, który możecie podziwiać z okien Waszego domu wakacyjnego, ponieważ miasto to, znajduje się dosłownie naprzeciwko Tkon. Wystarczy tylko przeprawić się przez wody Adriatyku i gotowe. W Biogradzie, oprócz typowo turystycznych atrakcji i propozycji na spędzenie wolnego czasu, czeka na Was także sporo ciekawych zabytków oraz muzea. Poza tym, na wakacje w Chorwacji, polecamy wizytę w miejscowym parku rozrywki, w którym znajdziecie mnóstwo dobrej zabawy. Wizyta w Biogradzie to także okazja na udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, których, zwłaszcza w sezonie letnim, nie brakuje.

  Biograd na Moru

Zadar

Zadar, jedno z najpiękniejszych miast w Europie, znajduje się około 30 kilometrów na północ od Biograd na Moru. Można więc tu szybko podjechać własnym autem, autobusem lub pociągiem. Jest to o tyle warte, gdyż Zadar oszołomi Was swoim pięknem oraz ilością atrakcji. Dlatego też, warto mieć ze sobą mapę miasta lub przewodnik, który pozwoli Wam na jak najdokładniejsze poznanie Zadaru. W Zadarze czekają na Was także liczne sklepy, restauracje, kawiarnie oraz marina, z której można wyruszyć w ciekawy rejs. Przy okazji, sprawdźcie nasz wakacyjny katalog „Zadar noclegi”, w którym oferujemy m.in. domy z basenem, apartamenty z widokiem na morze oraz kwatery przyjazne zwierzakom domowym.

  Zadar

Pakostane

Kilka kilometrów na południe od Biogradu czeka na Was kolejny słoneczny kurort. Jest one jednak wyjątkowy, gdyż położony jest nad dwoma akwenami: Adriatykiem oraz Jeziorem Vransko. O ile możliwości morza poznacie już w Tkon, o tyle Jezioro Vransko proponuje jeszcze więcej zabawy. Na jego wodach można, z powodzeniem, uprawiać sporty wodne oraz wędkarstwo. Jakby tego było mało, Vransko i jego otoczenie są objęte ochroną w ramach rezerwatu, a więc czeka tu na Was mnóstwo atrakcyjnych szlaków turystycznych, prowadzących pośród zielonych oaz oraz proponując podziwianie mnóstwa okazów flory i fauny. Sprawdźcie też ofertę „Pakostane noclegi”, w której znajdziecie domy i apartamenty w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Pakostane

Jeszcze więcej atrakcji

Jeśli planujecie dłuższy pobyt w domu wakacyjnym w Tkon lub jesteście typem obieżyświatów – z łatwością znajdziecie jeszcze więcej ciekawych miejsc. Mogą to być m.in. takie lokalizacje jak:

  • Park Narodowy Krka

  • Sąsiednia wyspa Ugljan

  • Park Narodowy Wysp Kornati

  • Zabytkowy Szybenik

  • Primosten – słynny kurort z historycznymi winnicami.

Te i inne miejsca już czekają na Wasz przyjazd. Zarezerwujcie więc, już teraz, kwaterę wakacyjną z katalogu „Chorwacja noclegi” w Tkon i zacznijcie planować swoje niezapomniane wakacje. Na koniec jedna rada: zawsze możecie tu wrócić w następnych latach, także najpierw wypocznijcie, a później zwiedzajcie. Jeśli coś pominiecie, wrócicie tu następnym razem. Jeszcze raz – gorąco zapraszamy!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy