Atrakcje w okolicy Policnik

Wakacje w Policnik

Policnik to idealne miejsce na urlop dla każdego, kto szuka ciszy, harmonii oraz spokojnych warunków wypoczynku. Jest to świetne miejsce na ucieczkę od szarości dnia codziennego oraz tłumów turystów. W Policniku naładujecie naturalne akumulatory oraz w pełni zregenerujecie siły witalne, a gdy tego dokonacie, będziecie mogli zdecydować co dalej począć z reszta wakacji. Wiedzcie bowiem, że Policnik jest bardzo atrakcyjnie położony w środkowej Chorwacji (przy okazji, zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty NOVASOL w tym kraju – szczegółów szukajcie w katalogu „Chorwacja noclegi”), a więc blisko ciekawych miast i kurortów nadmorskich. Dzięki temu, połączycie zaciszny relaks z możliwością zwiedzania – same plusy, zero minusów.

Poniżej, przedstawiamy kilka naszych propozycji na wycieczki.

  Policnik

Zadar

Prawdziwa „Perła Chorwacji” i jedno z najpiękniejszych miast w całej Europie. Koniecznie musicie tu zawitać, chociażby dlatego, że z Policnika jest do Zadaru zaledwie 15 kilometrów. Dlaczego jeszcze warto wybrać się pomiędzy uliczki tego miasta? Otóż, znajdziecie tu mnóstwo atrakcji, zabytków, ciekawych miejsc, galerii, sklepów oraz bogactwo gastronomii, zwłaszcza tej chorwackiej. Nie zapomnijcie również wybrać się do portu, na nadmorską promenadę oraz do dwóch instalacji artystycznych: „Powitania Słońca” oraz „Morskich Organów”. Na koniec, proponujemy Wam zapoznanie się z naszą wakacyjną ofertą „Zadar noclegi”, w której czekają na Was kompletnie wyposażone oraz komfortowe apartamenty oraz domy.

  Zadar

Biograd na Moru

Biograd na Moru to popularny kurort, który przyciąga turystów pięknymi plażami otoczonymi piniowymi lasami. Może być to więc najzwyklejsza wycieczka w celu całodniowego leniuchowania na plaży i kąpieli w wodach Morza Adriatyckiego. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem Biograd na Moru ma Wam do zaproponowania kilka ciekawych zabytków oraz historycznych miejsc, długą promenadę oraz jedną z najnowocześniejszych marin. Wizytę w Biogradzie polecamy również miłośnikom regat, bowiem to właśnie tutaj odbywają się znane wyścigi morskie. Dzieci z kolei przekona fakt, iż w Biogradzie znajduje się park rozrywki oraz strefa zjeżdżalni wodnych – w sam raz na niezapomniane wakacje w Chorwacji.

  Biograd na Moru

Pakostane

Kilka kilometrów za Biogradem znajdziecie kolejny słoneczny kurort, a mianowicie Pakostane. I byłaby to, podobna do innych nadmorskich miasteczek, miejscowość, gdyby nie fakt, że graniczy również z wielkim jeziorem Vransko. Akwen ten również ma sporo do zaoferowania, a dodatkowo jest parkiem przyrodniczym, w którym można wędrować pośród zielonych krajobrazów. Jezioro popularne jest także wśród wędkarzy, także zapraszamy tu miłośników połowów ryb. Oczywiście, w samym Pakostane czeka na Was mnóstwo interesujących atrakcji oraz nasze kwatery wakacyjne, które obejrzeć możecie w katalogu „Pakostane noclegi”. Szczególnie polecamy Wam nasze domy z basenem oraz kwatery przyjazne zwierzętom. Zapraszamy!

  Pakostane

Więcej atrakcji w okolicy

Jeśli znajdziecie kilka chwil więcej, możecie wybrać się także do takich miejsc jak:

  • Szybenik – miasto artystów ze słynną katedrą św. Jakuba i licznymi zabytkami;

  • Park Narodowy Krka – jeden z najbardziej malowniczych rezerwatów w Europie;

  • Primosten – zabytkowe miasto, które przede wszystkim powinni odwiedzić miłośnicy wina;

  • Park Narodowy Kornati – specjalny rezerwat ochraniający florę i faunę archipelagu Kornati i wód wokół niego;

  • Trogir – miasto ze słynnym Starym Miastem.

Jak widzicie, wybór jest dość spory, dlatego warto dobrze rozważyć wcześniej dostępne opcje. Mamy nadzieję, że, choć trochę, udało nam się ułatwić Wam wybór. Rezerwujcie więc nasze kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja” w miejscowości Policnik i w drogę na niezapomnianą przygodę

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy